Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétebb lett a szőkehajfesték...

Sötétebb lett a szőkehajfestéktől a hajam! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Régen leszivattam a sötétbarna hajam és azóta középszőkére szoktam festeni általában de ugye most nyáron kiszívta a nap és egy ici picit sárgás lett a vége.(palette-vel festem mindig) De most garnier color creme-t vettem ,abból a szőke árnyalatott, mert most világosabbat akartam.Hát picit sötétebb lett, mint a középszőkém szokott lenni, amit nem értek.Miért?A festék rossz?Hülyeség lenne újra befesteni?Mit csináljak vele,mert nem tetszik?

#Sötétszöke
2019. szept. 12. 18:58
 1/1 anonim válasza:

Minden festékre máshogy reagál a haj. Sokszor előfordul, hogy a más összetevők miatt sötétebbet kapsz, mint vártál.

Vagy leszivatás, de azt nem ajánlom, mert nagyon tönkreteszi a hajat és nem éri meg, vagy veszel uyan olyat, mint szoktál egy ideig, és akkor befogja szépen pár alkalom után.

2019. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!