Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány mosásig tart a hajszinező...

Hány mosásig tart a hajszinező? Nem tudtok olyat mondani aminek a hatása sokéig tart? Világosbarna a hajam. Zöld szem. Mi állna jol?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem bíbor cseresznye azaz lila.

nekemis barna hajam és zöld szemem van(:

és azt mondják jól áll.mellesleg sokáig is tart:D

amugy palette bíbor cseresznye kb.700 ft.

egy doboz de hajhossztól függ nekem vállig érő van

és kettővel festettem be.

2 hónapig bírja:D

remélem segítettem valamennyit(:

egyébként a palette szinezők sokáig birják(;

2010. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanezek a színeim, én hollófeketére festettem a hajam, ment is a porcelánfehér bőrömhöz, ajánlom, hogy próbáld ki, ha nem idegenkedsz tőle, hogy kicsit megkeményíti a vonásaidat.

Én Loréal színezőt használtam, egy hónapig, 5 hétig bírta kb, de az én hajam ideális festésre, mert vékony szálú, és dús. Ha vastagabb szálú hajad van, előfordulhat, hogy hamarabb lekopik.


Voltam szőke is később, az is jól állt (azok szerint, akiknek a fekee pont nem tetszett). ha megbízol a fodrászodban, kérd ki a véleményét, legfeljebb nem hallgatsz rá.

2010. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!