Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szét vannak töredezve a...

Szét vannak töredezve a hajszálaim, de vágatni nem fogok! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2 évet voltam festett világosszőke, vállig érő hajjal, aztán sötétszőke lettem és megnőtt majdnem mellig a hajam.

Nem festettem sokat a szőke időszak alatt.

Viszont múlthéten befestettem fordásszal feketésbarnára ami sokkal jobban is áll, stb, viszont így még jobban látszik hogy mennyire szét van törve a hajam.

Fehér kis pontok vannak a hajszálak legvégén, amit ha behajtok akkor a hajszál kb már félbetéphető simán (és elnézést a kifejezésért de a fehér pont a tetvességél szokott lenni de nekem ez egyértelműen a töredezés, szóval még undoritoan is néz ki.)

Szerintem amíg szőke voltam is ilyen volt csak ott kevésbé látszott.

Ha megfésülködöm akkor néhány letört hajvég lejön és hiába kenek rá kis argánolajat akkor is látni a hajamon hogy meg van viselve.

Mit tehetnék?

Vágatni 10000% hogy nem fogok mert végre megnőtt addig ami már nőies biztos nem fogom lejjebb vágatni egy centivel sem.

Más megoldás van? Vagy az ilyen kezelések hajmaszkok , pakolások mind-mind kamuk? Vagy van ami használ csak az drága?

Segitsetek.

23/N



2019. nov. 16. 09:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
na akkor keresni fogok egy ilyen fodrászt szerintem :))
2019. nov. 18. 18:59
 22/23 anonim ***** válasza:

Lényegében ez is csak levágja a töredezett szálakat.

https://www.youtube.com/watch?v=YmoZVT7DcMI


Amúgy a személyes véleményem az, hogy minél többet fested/szárítod/formázod/fésülöd, annál hamarabb tönkre megy a hajad. A legjobbat azzal teszel, ha a lehető legkevesebb piszkálod.

2019. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Igazáből a helyes kifejezés nem a vágás, hanem a csipkedés. Ez csak a töredezett részeket csipkedi le, vágással viszont nem tudod csak a töredezett részt levágni.


Főleg akkor nehéz, ha előtte valamilyen lépcsőzetes fazonra volt vágva. Na ott aztán össze-vissza vannak töredezve a hajszálak, és nem elég "csak a végéből vágj 2 cmert"... Ilyenkor jól jön a trimmelő, mert az tényleg csak ott csipkedi le a haját, ahol feltétlenül kell.

2019. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!