Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsíros a bőröm. Mit...

Nagyon zsíros a bőröm. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és régen nagyon pattanásos volt a bőröm meg enyhén zsíros, de kaptam a bőrgyógyásztól krémet amitől a pattanások elmúltak, meg a hegek is ott vannak és az is nagyon zavar. Viszont rettentően zsíros lett az utóbbi évben a bőröm, akármit csinálok nem jó, már sminket sem használok, hátha az segít de nem igazán. Már a hajam is borzasztó, eddig elég volt három naponta mosnom, de most megmosom pl. Vasárnap este, és hétfő délutánra/estére már bezsírosodik. Rálóg az arcomra oldalt, ami ugye zsíros így az is átveszi. Már nagyon zavar nemtudom mit tehetnék ez ellen. Ha összefogom a hajam egy idő után elkezd fájni a fejem szóval az se megoldás.
2019. nov. 16. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Használjál száritó testápoló krémeket, milyen shampoont használsz?Nálam meg forditva van, nagyon száraz és érzékeny bõrü vagyok.
2019. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gliss Kur sampont használok jelenleg, de az a baj hogy csak felül zsíros a hajam, ami rálóg az arcomra oldalt, a vége majdnemhogx száraz 🤷🏼‍♀️

A testápolót kipróbálom köszönöm ☺️

2019. nov. 16. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha 3 naponta mosod a hajad, próbáld meg kitolni 4-5 napra. Sokat javulhat. Nekem is nagyon zsíros az arcom, szerencsére pattanások nélkül, de tényleg nagyon zsíros. Sem bőrgyógyász által felírt, sem másmilyen krém nem segített vagy olyan szinten kiszárították, hogy attól még a zsíros is jobb lett volna. De ez a hidratálókrém nekem sokat segített, a sminkem is szebb lesz tőle és baromi olcsó: [link] Nem tudom neked is beválna-e, de nekem nagy segítség ez a krém
2019. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

16 éves vagy. Szóval bőven tini korban vagy. Ezért zsíros a bőröd!

A hajas fejbőröd zsirosságàval is van össze függésben.

2019. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!☺️
2019. nov. 19. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!