Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nézitek le azokat, akik...

Miért nézitek le azokat, akik ha nyáron napoznak, barna bőrük lesz?

Figyelt kérdés
Most már azokat is szidjátok, migránsozzátok és cigányozzátok, akik netán eltöltenek 20-30 percet napon és megfogja őket. Miért? :( Miért baj, ha valaki nem szőke, kék szemű, és porcelánbőrű?
2019. nov. 22. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Hagyjad, irigyek. Én télen-nyáron nagyon sokat vagyok levegőn, és gyakorlatilag április-május környékén már sötétbarna vagyok XDDD Pedig világosbarna-szőkésbarna a hajam, de a bőröm kreolos. Én örülök neki, mert kb soha nem égek le (nyilván naptejet is használok).
2019. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem baj az.

Igen, tudom, rám céloztál. Semmi baj azzal, ha valakinek szép barna a bőre. Nekem is olyan mellesleg. Csak egyszerűen nem bírtam szó nélkül hagyni azt az eléggé lenéző hangvételű kérdést, aki kb. azt írta, hogy ha nem csokibarna valaki, akkor már ocsmány, meg selejtes.

2019. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
És te miért a h..lye gyk-s válaszokból indulsz ki? Ez téged minősít. Nyáron mindenki szép barna szeretne lenni, a legtöbben erre törekednek. Senki nem szid senkit, se nem migránsozik senkit.
2019. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Take it easy. Engem is lecigányoztak már, pedig nálam fehérebb bőre nemigen van senkinek.
2019. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Régen kiskoromban mindig nagyon lebarnúltam, és sulis tàborban mindig azt hitték hogy cigàny vagyok. Engem nagyon idegesített és zavart XD

Mert közöm sincs a cigànysàghoz.

2019. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Azért van külömbség a cigány és egy barnult ember között. Nem véletlen szokták a cigányokat úgy hívni, hogy nem napon barnult. Szóval ezen csam te problémázol. Engem se szoktak leírezni, pedig olyan fehér vagyok
2019. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Te miről beszélsz?? Csokibarna vagyok nyáron és megvesznek értem a pasik. Soha, senki nem cikizett, sőt!
2019. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Ki nézi le őket?

Ami vicces, az a szoliban (barnult helyett inkább) sárgult bőr. De azt sem nézem le, amíg nem kezd el engem fikázni, hogy jajj, milyen csúnya vagyok fehéren, de bezzeg ő mennyivel jobban néz ki.

2019. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem azért szívják a vérem, mert még nyáron is hófehér a lábam. Közben a karom meg le van barnulva. Ez jobb?
2019. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ki a franc nézett le?

Én pont az ellentetje vagyok, ugyan nem szőke és nem is kék szemű, de télen-nyáron pontosan két árnyalattal sötétebb a frissen meszelt falnál, egy hajszállal sem sötétebb. Soha életemben nem volt véleményem arról hogy másoknak sötétebb a bőre.

Értem hogy valaki megbántott, de nem muszáj azonnal kivetíteni mindenkire.

2019. nov. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!