Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mennyire elfogadot...

Szerintetek mennyire elfogadott, ha nem festem be az őszülő hajam?

Figyelt kérdés
40 èves nő vagyok,ès minden tèren szeretek adni magamra.Igyekszem ápolt lenni,de nem szeretem a hajfestèkeket kivève a hennát,amihez nem jutok mindig hozzá.Èrzèkeny a fejbőröm a normál hajfestèkre.Volt,mikor hullott tőle.A páromat nem zavarja,hogy picit őszülök.Szerintetek mennyire elfogadható,ha valaki nem festi be?Szerintem attól nem igènytelen.

2019. nov. 29. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársnőm se festi. Rövid ősz a haja és nagyon jól áll neki, mindenki csak dicséri.
2019. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van párod, és neki jó. SOLVED.
2019. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mért mások véleménye számít abban, hogy neked mi a döntésed?
2019. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
pont ma láttam egy nőt természetes ősz hajjal. vállig érő, loknis, gyönyörű volt. bár én is úgy őszülnék!
2019. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért is lenne igénytelenség?

Ha az, akkor az öregedés is az lenne.

Ha párod nem zavarja, akkor miért adnál mások véleményére, kinek akarsz még tetszeni? Mindenki tetszését úgysem sikerül elnyerned!

2019. nov. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

Bocsánat, lemaradt:

Ha bárki nemtetszően szóvá teszi, világosítsd fel, hogy okos ember korán őszül, a buta pedig kopaszodik, ezért keressen valami kopaszodás elleni szert magának!

2019. nov. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 Ez elég nagy baromság, inkább ilyeneket ne terjessz.
2019. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok vele, 40 éves, őszülő, hajfestéktől hullott a hajam nagyon, szinte kopaszodtam. Ezért váltottam növényi hajfestékre, Khadi vagy Logona, neten rendelem. Befedi az ősz szálakat, bár azok vöröses színűek lesznek, de természetes melír kinézete lesz tőle a hajnak. A festék tulajdonképpen porított növény, meleg vízzel kell elkeverni, olyan, mintha sárral kennéd be a hajad :). Illetve mocsárszaga van, a haj is olyan szagú lesz, de meg lehet szokni, inkább mint hogy kihulljon.

Az ősz haj amúgy nagyon kevés nőnek áll jól. Csak annak, akinek szép az arca, a bőre. Akinek szép barna az arcszíne. Amúgy az emberen dob plusz 20 évet :).

2019. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 hennával fested a hajad. húgom is azt használja már évek óta
2019. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, henna, indigó meg nem tudom, milyen növények keveréke.
2019. dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!