Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha az ombre hajamat visszafest...

Ha az ombre hajamat visszafestem hajszinezovel az eredeti barnara akkor az a szin meddig marad meg?

Figyelt kérdés

Kikopik? Ha igen mennyi ido mulva?

Erdemes lenne 2szer megcsinalni vagy inkabb fodrasszal festessem vissza rendes festekkel?


2019. dec. 1. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pl. Palette color shampoo nagyon jó tartós hajszínező, bár először sötétebb lesz, mint a képen, de pár nap alatt kopik minimálisan és utána elég sokáig benne marad több hétig. Ha ez kikopott és nem akarod mindig színezgetni, be lehet festeni egy Palette vagy Alfaparffal, azok tartósak... Mondjuk a Palettének nem minden árnyalata tartós és sajnos sokkal sötétebb a végeredmény általában, mint a képen.
2019. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt:)
2019. dec. 2. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon szívesen!:) Azt elfelejtettem írni, hogy az Alfaparf márka, ami nagykn jó és szép színei vannak az a tartós, az csak fodrászkellékesnél vásárolható meg (már amelyik forgalmazza a márkát) vagy netről. És egy festék kb. 2000-3000 ft. Plusz az oxi de megéri nagyon!:) Szerintem egy 6 vagy 9%-os oxival tartósabb lenne a szín!:)
2019. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De mindenképp próbálj meg először egy Palette color shampoo hajszínező sampont vagy világosbarna vagy sötétbarna árnyalatot (a sötét nagyon sötét lesz eleinte szinte fekete!!!)
2019. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, ha nagyon sötét, mert sokan azt hiszik az eredeti hajszínemre, hogy fekete, olyan sötét barna😁
2019. dec. 4. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!