Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Történt már valami baleset a...

Történt már valami baleset a hajatokkal?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen belevágtam. Ritkító olló helyett a sima ollóval vágtam le egy tincset (alól a tarkómnál). Egyszer pedig picit megpörkölődött (gázrózsa fölé hajoltam) Szerencsére egyik sem feltűnően látható helyen volt :)
2019. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Gyerekkoromban folyamatosan vagdostam, mert úgy gondoltam, én jobban értek hozzá :D


Ragad már bele rágó, kapta be hajszárító - vágás lett a vége, ahogy a fenti merényleteimnek is.


Egyszer pedig rossz fodrászhoz mentem tőszőkítésre és leégette a hajam. Nem volt nagyon csúnyán látványos, de azért érzékelhető volt.

2019. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
eltört
2019. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tartalmas válaszokat.:)

Én egyszer hatalmasat rántottam benne a sűrű fokú fésűvel, és a fél hajam a fésűben maradt. Unokatesóm pedig pont úgy járt most, hogy a hosszú haját a gáznál lepörkölte. Bár a lány pont akart vágatni a végéből, kicsit hamarabb sikerült neki.:) Neki annyiban volt rosszabb, hogy háttal állt és úgy lógott a haja a gázrózsa fölé, ami elkezdte pörkölni a végét, és csak mi vettük észre.

Nekem még volt olyan is, hogy véletlenül fogkrémet nyomtam rá, mikor meg akartam mosni.:)

2019. dec. 6. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
40 éve nem akartak átengedni a határon, mert az útlevelemben még egész szolid frizurám volt, a valóságban meg vállig érő göndör lobonc.
2019. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leégettem a frufrum amikor gyújtottam a cigit
2019. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!