Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ha voltatok már szerelm...

Lányok ha voltatok már szerelmesek akkor megértitek! A nagy átalakulás xD?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Az iskolából tetszik az egyik fiú (nem vagyunk osztálytársak, kisebb nálam 1-el). Tudja, hogy tetszik nekem és énis tetszettem neki, most nem tudom, hogy mit érezhet. Már 5 hete nem láttam! Nagyon keveset beszéltünk eddig. Eddig még csak hármas puszi volt meg ölelés, de a puszi az már majdnem csók volt, nem volt messze a szánk...de azok a puszik olyan "szenvedélyesek" voltak mintha csók lett volna, legalábbis én úgy vettem észre. Beszélni már 7 hete nem beszéltünk élőben. Amióta nyáriszünet van, azóta csak egyszer beszéltünk msn-en, de nem olyan volt, mint régen. Régen éreztem, hogy szeret abból, ahogy írt de most már...:S Tudom, hogy korai ilyet mondani de úgy érzem, hogy ő életem nagy szerelme!!Nem tudok nem rá gondolni, nagyon hiányzik :( Nem hiszem, hogy tudok vele találkozni a nyáriszünet alatt. Azt mondta nekem legutoljára, hogy talán lehetne köztünk valami. Szebbnek kell lennem, mert ő elég helyes és nagyon sok lánynak tetszik, de elkell érnem, hogy én kelljek neki. Meg kell változnom a sulikezdésre!! Kérlek titeket, hogy segítsetek, amiben csak tudtok!! Minden érdekel, amivel szebbé varázsolhatom magam. Nem teszek ki képet, mert nem akarom, hogy felismerjenek, de küldhetek privátba vagy írok és myvipen megnézhettek aztán jöhetnek a tanácsok :) Előre is köszi mindenkinek =D
2010. júl. 19. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%

Irj nyugodtan privibe és küldj egy képet és biztos tudok segíteni :)

20/L

2010. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
94%

küldd a képet, meglátjuk mit kell csinálni.

Amúgy nem a külső a fontos, tudom tudom, ilyen idősen nagyon is fontos, de később rá fogsz jönni hogy nem ez számít. Lehet valaki szépségkirálnyő is, ha a személyisége nem fogja meg a másikat.

2010. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
írhatsz privibe, aztán meglátom tudok-e segíteni:)
2010. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
Pár tanácsot tudnék adni..de "csak" 13 vagyok úgyhogy úgysem fogadnád el mert azt hiszed vmi hülyeségeket íok xD
2010. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:

oké küldök nektek képet=)

(ja am a kérdésbe "voltatok"* bocsi)

2010. júl. 19. 20:17
 6/67 anonim ***** válasza:
Irj a külsődről és a fiu stilusáról h neki ugyan mi jöhet be. 22L
2010. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
Küldj képet és ird meg pontosan miben szeretnél változni.
2010. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:
nem számít hogy hányéves vagy, mindenki tanácsát szivesen fogadom :) neked is elküldöm a képet :)
2010. júl. 19. 20:21
 9/67 A kérdező kommentje:
A fiú hát szerintem nagyon helyes!! Disco stílusa van, sötétbarna haj, barna szem...olyan tökéletes :$
2010. júl. 19. 20:23
 10/67 A kérdező kommentje:
Am aki kapott képet annak: tudom, hogy nagy az orrom de azon nem tudok változtatni sajnos :S
2010. júl. 19. 20:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!