Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Betelefonáltam egy szépségszal...

Betelefonáltam egy szépségszalonba, honnan tudhatta meg, hogy ki voltam?

Figyelt kérdés

Egy barátnőnlet kerestük, majd mikor nem volt bent, erősködött, hogy ad időpontot ő. Én meg megadtam kamu adatokaz, nevet, email címet, csak sajnos a valódi születési dátumomat.


Ma reggel letiltott a lány. Recepciós nem ismert.


1. rögzítették a hívást és felismerte a hangomat

2. a születési dátumból kikövetleztette, de levettem mimdenhonnan, de emlékezhet rá, de esélytelennel tartom


Más nem játszik, szerintetek. Olé, elcsesztem, nem telefonálgatunk be egy szalonba, hogy xy-t keressük, hogy valóban ott dolgozik-e. De kicsit para.


2019. dec. 9. 23:08
 1/8 A kérdező kommentje:

Ballagás óta, 4 éve nem beszélünk... Hangomat még ismerheti, de rekedt is voltam, telefon torzít.


Kamu név, kamu email cím, meg avlódi születésnap.


De egyébként ez fura, hogy kell egy szépségszalonba, nem?? Meg mindenki kamuzni szokott, van aki így ment AIDS vizsgálatra, meg magánorvoshoz. Van egy fiú ismerős{m, aki kamu n és vvel foglalt mindog szállást, bár az értelmét nem tudom.


Ha valóban el akartam volna menni, se adomeg ezeket. Meg a telefonszámomat is lérte, de mondtam, nem szeretném.

2019. dec. 9. 23:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

" van aki így ment AIDS vizsgálatra, meg magánorvoshoz. Van egy fiú ismerős{m, aki kamu n és vvel foglalt mindog szállást


Na ez tuti nem igaz.


Ha valaki bármilyen vizsgálatra megy, kell a TB kártyája. Már itt kibukna ha hamis Tb-vel menne. Haveros sem foglalhatott kamu névvel szállást, mert a szállodákban mindig elkérik a személyi igazolványt, vagy útlevelet. Sokszor előre kérik a bankszámlaszámodat is.

Szóval butaságot ne írj.

Hogy miért tiltottak, nem lehet tudni. Lehet tudta te vagy, lehet a telefonszámod ki lett írva híváskor. De miért nem kérdezel rá?

2019. dec. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magánban csináltatta. Nem tb alapon.
2019. dec. 9. 23:58
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem írta ki a számomat, letiltottam, plus próba hívást csinlátam előtte...


Azzal elárzlnám magamat, nem vagyunk kaocsolatban ballagás óta. Nem tudom, én aztán nem vallom be. Szépségszalonba nem elmenni nem bűncselekmény. Többet nem hívogatom őket.

2019. dec. 10. 00:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugye te nem voltál még magánrendelőben?? Mert bár magán, és saját pénzből fizetsz , de ott is le kell adnod az adataidat vagy Tb kártyádat, vagy személyit. Mert a magándokinak rögzítenie kell, hogy ki volt a beteg, mennyit fizetett. Mert a magánorvos ebből adózik.

Szóval kamu névvel, adatokkal nem tud menni

2019. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De voltam, fogorvoshoz jártam, évekig, soha egy íratomat nem kérze el, kamuzhattam volna akármit. Tb kártyát sem kérte el, soha azért magán. Gyógyszert is fel lehettb támogatás nélkül is írni.


Amúgy a szállodás igaz, de a csaj lehet kamuzott. Elhiszem, menőzni akart.


Itt inkább arról van szó, hogy ő honnan tudta meg, mert véletlen egybeesés ennyire nincs.

2019. dec. 10. 01:04
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Hàt pedig én is voltam màr magànorvosnàl, és a recepcion kèrték az adataimat.
2019. dec. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fogorvosnál enekem, ok~ megkérdezte a nevedet, de monhattál volna bármit.
2019. dec. 10. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!