Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon ciki így...

Szerintetek nagyon ciki így elmenni a szépségszalonba?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már jópár hónapja nem voltam pedikűrösnél, csúnya bőrkeményedések vannak a talpamon, meg még vízhólyagok nyomai is. A lábkörmeim pedig mostanában nem egyenletesen nőttek, hanem csíkosan érdesek, azokat is rendbe kéne hozatnom. Félek, hogy elájul a pedikűrös, ha meglátja. Szerintetek próbáljam meg előbb otthon rendbehozni valamennyire, és egy kevésbbé ciki állapotban elmenni, vagy nem gáz, ha így megyek? A másik, hogy indiai szalonba mennék (nem magyarországon élek), ahova ugye nagyon igényes, ápolt nők járnak és félek, hogy mit szólnak majd ehhez, vagy hogy meg lesz a véleményük rólam...
2011. ápr. 18. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én mindenképp rendbe hoznám azért valamennyire előtte..
2011. ápr. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is rendbehoznám, de csak mert én is ilyen gátlásos vagyok. mert egyébként amúgy azért vannak ott, hogy ők csinálják.
2011. ápr. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne gáz? nekik épp az a dolguk, hogy rendbe hozzák!
2011. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Utolsóval értek egyet...
2011. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már fizetsz érte, akkor minek hozod otthon rendbe? Gondolod, hogy csak és kizárólag tökéletesen ápolt lábú emberek járnak pedikűröshöz? Ugyan...
2011. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmész szépségszalonba, akkor minek akarod előtte megcsinálni magadnak? Vagy csináld meg, és akkor nem kell menni! Az a dolguk, hogy szépre varázsoljanak, azért fizetsz nekik, az már az ő magánügyük, ha valami nem tetszik, elvégre senki nem parancsolta oda őket, a szakmát ők választották...

Egyébként meg, kit érdekel, mit gondolnak mások...? Ez a másoknak való megfelelés, meg úristen, mit mondhatnak, annyira gáz...

2011. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kitakarítasz, mielőtt jön a takarítónő, hogy nehogy megszóljon, hogy koszos a lakás?

Orvoshoz se akkor megyek el, amikor a gusztustalan köhögésem elmúlt... Pont az a dolga, hogy megnézze a nem guszta köhögést és adjon rá valamit...

2011. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gedeon_neni! :) ***** válasza:
100%
szia! én szépségszalonban dolgozom, és hidd el, ebben nincs semmi! mindenki akkor keres fel szakembert, ha tényleg "nagytakarítás" szükséges. gondolj bele, a pedikűrösünkhöz 80 éves néni is jár, mindig akkora a körme mint a sasé, mert nem tudja levágni magának. az meg, hogy el van hanyagolva a körmöd és a lábad, egy teljesen természetes dolog, ő majd helyrehozza! azok a nők meg azért olyan ápoltak, mert oda járnak, most teis odamész, és teis ápolt leszel :)) ne félj!
2011. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem sem kell neked ezzel otthon vesződni, a pedikűrösnek az a dolga, hogy széppé varázsolja a lábadat és semmi joga nincs megszólni, sem itt, sem Indiában.
2011. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg ezért vannak ott, de nekem nem szokott ilyen lenni, csak tényleg már vagy 4 hónapja nem voltam... :P

És én meg olyan vagyok, mint a 80 éves néni kb, nemnagyon tudom magamnak rendbehozni, csak úgy éppenhogy, mert béna is vagyok, meg el is vagyok kényeztetve nagyon...

2011. ápr. 18. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!