Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen újévi akciókat ajánloto...

Milyen újévi akciókat ajánlotok szépségszalonba? A legjobb 2 ötletadó megkapja ingyen!

Figyelt kérdés

Van fodrászat,kozmetika,pedikűr-manikűr-műköröm,szolárium,infraszauna,tetoválás,testékszer behelyezés.

Ha van már sok ötlet várom a szavazatotokat hogy melyik 2 a legjobb.


2009. dec. 26. 09:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Minden szolgáltatásból 15% engedmény. Bizonyos szolgáltatásokhoz egyszeri ingyenes szolárium használat. Ingyenes szaunabérlet...

Számtalan ötlet lehetséges.

2009. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen hajvágás és mondjuk szilveszter napján party-smink ajánkékba.
2009. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos összeg felett ajándék valamilyen kezelés (szoli/frizura).


Ha legalább 2 kezelést vesz valaki igénybe, akkor az olcsóbbikból pl. 20% kedvezmény.


Barátnős akció: ha ketten mennek együtt (természetesen mindketten igénybe is vesznek valamilyen szolgáltatást), akkor ajándékba kapnak egy szaunázást.

2009. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi ötleteket.Mindenképp valami olyan kell hogy valamit fizetnek és valamit kapnak hozzá,mert hát ugye bérleti díj,rezsi stb az sokba kerül nagyon.Az ajándék szaunázás az jó nagyon ,talán annak a forgalma is fellendülne ha jobban megismerik!

Ha teljesen ingyen frizura van csak ugy azt gondolhatják tanuló csinálja vagy rossz szakemberek vagyunk!Csináltunk már ilyet és az volt a tapasztalat hogy kérték az ingyen szolgáltatást ,meg voltak elégedve aztán többet mégse láttuk őket.

2009. dec. 26. 14:40
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A szilveszteri smink az nekem tetszik, ha mondjuk frizu készítés mellé ajánlanátok az úgy sztem jó ötlet.(:
2009. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Amire a legtöbben mennének szerintem az lenne, hogy valamennyi kedvezmény hajvágásból + ehhez még pl egy arckezelés ingyen.


Én nem járok csak egy-két évente fodrászhoz, de ha ilyet látnék valahol, valószínűleg én is elmennék hamar :)

2009. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyeneket csinálnék:

szilveszteri frizu plusz ajándékba egy hajfestés vag egy vágás.Így végülis valamennyire bele van kalkulálva az árba.

VAgy műköröm építés plusz mellé egy kéz puhító kezelés vagy nem tom hogy nevezik ezt.

Smink meg ajándékba egy gyantázás.vag egy kis kezelés.

Szolárium mellé adni ajándékba egy testápolót.

testékszer lövés ajándékba egy plusz piercing.

És az ilyeneket mint fodrász,kozmetikus ,köröm lehetne kuponba adni,ha valaki csináltatja a frizuját de nem festetné be akkor elküldi mondjuk a tesóját barátnőjét és lehet hogy megtetszik neki és oda jár ezután.

2009. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hajfestés mellé a vágás ajándék! (ha kérik persze, e a lényeg, hogy nem számolnátok fel)

Hajfestés-vágáshoz ingyenes vagy kedvezményes arckezelés.

1 fülbevaló lövés után a második ajándék : D És ugye két füle van az embernek, ha 1et lövet akkor valszeg mégegyet, vagy ha meglévő mellé csináltatják akkor is örülhetnek az ajándék füllyuknak ^^

Én ezekre ugranék: D

2009. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Vagy csinálhatnátok olyat h akármiylen hajfestés-vágás-akármi mellé ajándékba egy hajkezelés, pl egy jó fodrászi pakolás etc.

Én ennek is örülnék, főleghogy iylet még sehol nem láttam ,hogy konkrétan egy fodrásszalonban valami jó kis kezelés hajra.

2009. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

vaaagggy.....csinálhatod hogy mindenki aki bemegy 30-31-én húzhat egy ajándékot....

Ráírjátok kis fecnikre hogy pl hajkezelés,kézápolás,lábápolás.Aztán a vendég húz egyet...:)

2009. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!