Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ez a fekete dudor ott lent?

Mi ez a fekete dudor ott lent?

Figyelt kérdés
Elég régóta észrevettem egy fekete dudor szerűséget a nemi szervenél lévő szőr felett, lehet hogy benőtt haj? Hogy lehet eltuntetni? Olyan mintha kisebb dudor lenne mikor megnyomom, és kicsit kemény..Másnak is volt ilyene?

2019. dec. 11. 04:28
 1/8 A kérdező kommentje:
lemaradt 22l vagyok.
2019. dec. 11. 04:28
 2/8 A kérdező kommentje:
most vettem észre, hogy vmi folyadék jön ki belőle fehér, ez baj?? :( nem csinaltam semmit csak kicsit megnyomtam a hasam hogy jobban megnézzem és kijött kicsi...mitől van ez félek. potnosabban bugyi vonalban van.
2019. dec. 11. 04:47
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Kidörzsölte a bugyogó, aztán lett ott valami hólyagszerűség biztos.
2019. dec. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Amugy tobb eves tapasztalattal rendelkezem ilyen dudorok teren, tehat ha kuldesz kepet, akkor pontosabbat tudok mondani :D:D
2019. dec. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Benőtt a szőr és nem a haj...
2019. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A bugyi dörzsölte a szőrt, ez miatt pedig benőtt és begyulladt. Ami folyik belőle az pedig genny és savó.

Nem lessz semmi baj. Fertőtleníteni kell, majd kinyomni. Lehetőleg a benőtt szőrt is ki kell húzni,hogy ne gyulladjon be többször. Én ezt magamnak szoktam megcsinàlni, ha van valahol szőrbenövésem. De ha bizonytalan vagy, bízhatod szakemberre is!

2019. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is benőtt szőr.


Egészségügyi szesszel megtörülgeted (s a kezed is), szépen kinyomod (de teljesen). Ha látsz valami oda nem illőt (pl szőr vagy valami más ami esetleg belemehetett oda), akkor azt eltávolítod. Ha elkezd vérezni zsepivel felitatod a vért. Ha elállt megint körbe törülöd, s lefekszel aludni. Másnap meg vigyázol, hogy a seb ne jöjjön le. Egy ilyen 1,5 hét s el is tűnik teljesen.


Én szinte 2 hete kúráltam ki magam. :) Csak nekem rendesen be volt gennyesedve, s be is sebesedett mikor észrevettem.

2019. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi a normalis valaszokat kicsit megijedtem de akkor csak benőtt szőt lez. :)
2019. dec. 11. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!