Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tablófotózásra gáz természetes...

Tablófotózásra gáz természetes göndör hajjal menni?

Figyelt kérdés
3 éve nem vasaltam ki a hajam. Mindenki mondja osztályba hogy vasaljam ki majd tablófotózásra, de nem tudom... Csomóan dicsérik milyen gyönyörű természetesen. Én is szeretem, és a tablófotózáson a saját éned kell mutatnod. Nekem egyenes hajjal béna is az arcom. De nem akarok csalódást okozni az osztálytársaimnak.
2019. dec. 19. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hordod, és úgy fényképezteted, ahogy te szereted.
2019. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

'De nem akarok csalódást okozni az osztálytársaimnak.'


A tablokepen TE MAGAD legyel, ne a osztalytarsaid altal elkepzelt valaki. Ha te magadnak neked termeszetes gondor hajjal tetszel, akkor ugy.


Mellesleg szogegyenes, vasalt haja barkinek lehet, de termeszetesen gondor az csak keveseknek. :)

2019. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*ha te magadnak
2019. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Göndör hajjal menj!! :)
2019. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenki szépen akar kinézni a képeken. Főleg egy tablóképen. Mindenki a felveszi majd a legszebb nézését. Biztos mindenki szépen akar majd kinézni. Döntsd el, hogy néznél ki jobban. Én is göndör hajjal mentem. Megbántam mert kivasalva kedkenyebb az arcom :p
2019. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az a gáz hogy mindenki levasaltatja, egyen frizurának.
2019. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, azzal csalódást okozok az osztálytársaknak,hogy nem vasalod ki?

-kit érdekel?

Göndör hajam van, egyetlenegyszer volt kivasalva, több, mint 40 év alatt. És akkor se a tablóképen, (akkor eszébe sem volt senkinek ez a vasalási mánia), csak mert kíváncsi voltam, hogy milyen.

2019. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Úgy menj, ahogy te szeretnél. Ha ki akarod vasalni - még ha osztálytársak miatt is -, szíved joga.
2019. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha neked így tetszik, akkor szerintem ne vasald ki csak az osztálytársak miatt

ha csak kíváncsiak hogy nézel ki egyenes hajjal, vasald ki más eseményre és akkor mindenkinek jó

2019. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!