Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős szőrzet ellen az arcon...

Erős szőrzet ellen az arcon mit tehetek (nőként)?

Figyelt kérdés

Elég világos a bőröm, és ehhez elég sötét szőrzet társul. Sajnos az arcomon is van, az áll körüli részen csak pár szál, de az is nagyon irritáló, mert az ténylegfekete, erős, és bár a bajusznál sokkal világosabb a szőr, de azért ptt is látszik, és zavaró. Az áll körüli részen csipesszel kiszedem, de pár nap után már nő vissza és van pár olyan nap, amikor még túl pici, kb. a bőr alatt van, de mégis jól látszik, mivel fekete, és ekkor nem tudok m it csinálni vele. A bajuszkát meg mostanság borotválom inkább, mert gyantával szedtem le egy ideig, de ott mindig emg kell várni, hogy visszanőljön annyira, hogy leszedhető legyen megint.

Valószínű a környezetem nem zavarja mindez annyira, mint engem, sokszor talán észre sem veszik, de engem nagyon zavar és nem tudom, mit lehetne a legjobb megoldás ellenne.


2019. dec. 27. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy csinálom-L.
2019. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a csipeszezést unod, akkor válassz villanófényes szőrtelenítést. Kozmetikusnál mondjuk, de akár lézert is választhatsz. Fehér bőrön fekete szőrön működnk fog a dolog. Otthoni gép is van, mondjuk ha csak arcon használnád nem érné meg megvenni.
2019. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

#2-es jót ír.

Szerintem mindenképp tartós megoldást keress.

Gyantánál is van esély arra, hogy kikopjon, de borotválásnál örökké visszanő, ezért szerintem azt nem igazán érdemes.

2019. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vettem IPL gépet, mondjuk elsősorban lábra, hónalja, itt is fekete a szőröm világos bőrön. Kb. 3/4 éve használom a leírás szerint, és nem igazán észlelek változást, pedig nem volt olcsó cucc. Nem tudom, miért nem működik. :(
2019. dec. 27. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Én első körben endokrinológushoz mennék.
2019. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!