Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szárazsampon, tísztít is,...

A szárazsampon, tísztít is, vagy csak tisztának hat?

Figyelt kérdés
Ugye elméletileg, ha gyakran mosod a hajad, gyakrabban zsírosodik is. Arra lennék kíváncsi, ha szárazsampont használok, akkor ettől is sűrűbben zsírosodni fog a hajam, vagy ez csak kinézetre tisztít?
2019. dec. 28. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

A száraz sampon olyan mint egy hintőpor. Ráfújod a hajadra, felszívja a hajón lévő zsírt, így olyan, mintha nem lenne zsíros. Ezzel max egy napot nyersz, mert ki kell mosni a hajból.


Arra figyelj, hogy először otthon használd, mert a legtöbb ilyen száraz sampon brutál korpát csinál, nekem konkrétan 10 forintos nagyságú darabok potyogtak a fejemről. Sem előtte, sem utána nem volt egy darab korpám sem.

2019. dec. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Van fújós száraz sampon meg por állagú is , ami tényleg olyan mint a hintőpor. Én a por állagút használtam, és én ugyan olyan zsírosnak éreztem a hajam, de amúgy meg nem látszott annak. Egyszerűen érezni lehet, hogy ezt már meg kell mosni.
2019. dec. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Nem tisztít, csak felszívja a zsírt. Mondjuk én már sokféle szárazsampont próbáltam, de némelyiktől még zsírosabb lett a hajam,elkezdtem korpásodni és volt olyan amelyiknek annyira erőteljes szaga volt, hogy irritálta az orrom, migrént is okozott. Úgyhogy vettem illatmentes baba hintőport, tökéletes a célra és 2 napig is kitudom vele tolni a mosást
2019. dec. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!