Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások utáni hiperpigmentá...

Pattanások utáni hiperpigmentált foltokra milyen kozmetikumot használjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az elmúlt években sajnos elég sokat küzdöttem a pattanásaimmal amit mára már szépen kezeltettem , azonban van egy olyan problémám , hogy a pattanásaim helyén sötét pigmentfoltok maradtak..

Esetleg valaki volt már hasonló helyzetben? Tudnátok ajánlani valami jó halványító kozmetikumot?



2019. dec. 29. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is a te cipődben járok.. Én aloe vera gélt kezdtem el használni, rosmannba lehet venni 99%-osat,(a csomagolása bazinagy aloe vera levél szerű) nekem eddig bevált, kb 2 hete használom, és már kezdenek halványodni
2019. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Savas hámlasztó kezeléssel el lehet őket tüntetni. Kérdezd meg a kozmetikusodat, hogy szerinte hány kezelésre lenne szükséged.

Egyébként léteznek ilyen hámlasztó termékek otthonra is (a dm-ben van dr. Organic féle), de nyilván nem olyan hatékony mintha szakember csinálja.

2019. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A savas hámlasztás jó ötlet, de fényvédőzni kell mellette. A C-vitamin vagy C-vitami származékot tartalmazó szérumok, krémek szintén hasznosak.
2020. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! ❤️
2020. jan. 8. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!