Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány perccel kezdjek a szolári...

Hány perccel kezdjek a szoláriumban?

Figyelt kérdés
Már rég voltam szoláriumban, és nem is szoktam túlzásba vinni tekintettel a veszélyeire, de most tél közepén úgy érzem egy kis barnulás rám férne. Chocolate Brown mélybarnító szoláriumba mennék. Bőrtípusom világosabb, de nehezen ég, fokozatosan, szépen barnul. Sötét barna hajam illetve szemem van. Találtam mindenféle infót, hány perccel érdemes kezdeni, ezért örülnék, ha valaki aki jártas, segítene ebben. Köszönöm!

2020. jan. 4. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Heti egyszer 5 perc, aztán három hét után mehet 8 perc, aztán 10 perc. Heti egy alkalommal. Nekem ez vált be 🙂
2020. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
5-6 perccel kezdj. Ezt folytasd az első pár alkalommal, aztan ha nem tapasztalsz semmi káros dolgot akkor emelheted 8-9-10-re. De fokozatosan inkabb szerintem!
2020. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. jan. 5. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!