Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez az arcápolási rutin jó...

Ez az arcápolási rutin jó lesz nekem?

Figyelt kérdés

Reggel:fabulon acne stop arclemosó, mixa tonik zsíros bőrre, balea hidratáló arckrém pattanásos bőrre

Este:ugyanez az arclemosó, tonik, aknesol, ugyanez az arckrém

Egy héten 1szer:dermofil paszta, arcradír(külön napon)

A bőröm enyhén mitesszeres, pattanásos(nem vészes csak olyan kisebbek, néha nagy is) picit zsírosodik.

És tisztább, szebb bőrt szeretnék.

Egyébként nem étkezek olyan egészségtelenül és sokat iszom, csak kamaszkori pattanások



2020. jan. 6. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kamaszkori pattanások leginkább hormonálisak. Lehet, hogy kevesebb lesz ahelyes ápolás mellett a patti, de amíg benne vagy ebben a korban mindig jön majd újabb és újabb.

A rutin jó egyébként, azzal nincs semmi baj. Viszont vannak olyan szerencsések is akik egy reggeli-esti simavízes mosással is bababőrűek..:/

Én 20 éves lány vagyok, kb 1 éve mondhatom el azt, hogy csak menzesz előtt van 1-2 rondaság a fejemen. Sajnos nekem is 5 évig eltartott, pedig én is figyeltem rá. Nem akarlak elkeseríteni, nem azért írtam. Ezzel a rutinnal viszont majd kordában tudod azért tartani :)

2020. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! Igazából én nem vagyok pattanásos,csak ha mitesszerből lesz(ha mondjuk nyomkodom,vagy csak úgy) de nem teljesen tiszta az arcom
2020. jan. 6. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Akkor annyira azért nem vészes a helyzet :)

Ha lány vagy, akkor pedig még az a tanács, ha sminkelsz akkor a kevesebb is több :) ha sokat szellőzik a bőröd, akkor nem lesz rajt annyi mitesszer se :)

2020. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)) max szempillaspirál, esetleg korrektor ha van pattanásom
2020. jan. 7. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
A tini tonikot dobd ki a kukába nagyon ártalmas tele van szemét anyagokal, és aknesolt se használj, dermofil pasztát én is használtam sokáig de már nem kenném magamra tele van mentolal meg ilyen anyagokal amik irritálják a bőrt bőr radírt is dobd ki helyette hámlasz la roche posay hámlasztóval és krémel hidratálj, vagy balea med lemosot hasznalj azok is nagyon olcsoak mixa lemoso jo egyedul a rutinodban.
2020. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!