Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők! Mik a kedvenc...

Lányok, nők! Mik a kedvenc hajápolási termékeitek?

Figyelt kérdés
Jöhet minden, nagy hajnövesztésben vagyok, most voltam vágatni hogy egészségesen nőjjön és kell az ápolás... Szóval sampon, balzsam, hajpakolás, haj olaj minden érdekel.
2020. jan. 6. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én hajápolásom így néz ki:

Hetente kétszer mosok hajat Johnson and Johnson samponnal, ami vagy kamillás, vagy natúr.

2-3 havonta párom vág a végéből egy kicsit.


Vitaminok: Lenkei életerő multivitamin közepes, Lenkei bio spirulina, téli időszakban Béres csepp extra.

Lenkei vitamin előtt ezeket szedtem: A-vitamin komplex, B-vitamin komplex, E-vitamin komplex, Béres kalcium, Magnesii citrici, D-vitamin, C-vitamin.


Néha a frissen facsart gyümölcslevembe aszalt goji bogyót teszek. A reggelemet egy kanál mézzel indítom.


Semmilyen terméket nem teszek a hajamra. Mivel egészségesen vitamindúsan étkezem, ezért szép hosszú, fényes a hajam.


Hajra még jó az olivaolajos pakolás.

2020. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is növesztem, ricinusolajat használok, és most épp a dream long sampont, balzsamot, krémet.

Ezek most egész jól beváltak, szépen nől és fényes

2020. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia ! Én haj vitamint vettem. A dmben található meg pár száz forint nem drága. Egy hónap után láthatóan hosszabb lett a hajam. Plus baba haj sampont használok mivel eleve vékony szárú a hajam
2020. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rizs víz
2020. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kókuszolajjal bekenem a hajam minden hajmosás elott, egy órát rajtahagyom utana lemosom.

Havonta egyszer házilag készített hajpakolast teszek ra.

Arganolajat használok még.

És minden hónapban egyszer vagok a vegebol egy kicsit.

Minden reggel meleg kurkumat iszok vízzel felontve, ugyanezt pluszban csak citromlével. Egy kanal kokuszolajat eszek vacsora utan.

Egészségesen étkezem.

Mióta igy csinálom nagyon sokat nőtt a hajam, sokkal fényesebb lett, puhább, könnyen fesulheto, kezelhető. Pedig festem is 😃

2020. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj, es vitaminokat is szedek, ezt véletlenül kihagytam, bocsánat
2020. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Redken Extreme termékcsalád. Drága, de megéri mert nagyon szép-fényes-egészséges lett a hajam pár hónap alatt. És mivel nem törik a vége, jobban is nő. Ha csak a sampont és a pakolást beszerzed, már az is elég lehet szerintem.
2020. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nullásgép.
2020. jan. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!