Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barátnőm le akarja borotválni...

Barátnőm le akarja borotválni a hajam. Tudnátok biztatni rá, hogy ne féljek a kopaszságotól?

Figyelt kérdés

Tudom fura kérdés de erre lenne szükségem :D

Esetleg jöhetnek pozitív tapasztalatok is.



2020. jan. 20. 17:54
1 2
 1/14 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Könnyű mosni, törölni. Nem hullik a haj. Visszanő.

Én vizsga után, fogadalom miatt borotváltam le.

2020. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy (mert hogy barántő az nem sokat mond, hogy barát barátnő, vagy barátnő) akkor elég meredek a dolog.


Ha srác vagy akkor kicsit jobb. Ha nem nagyon hülye a fejformád akkor jól állhat a kopaszság. Én is kobasz vagyok, de eddig csak 2szer volt borotválva, inkább a nullás a jobb. Ha borotválni akarja akkor előbb vágjátok le rövidre és csak utána borotválja, kevésbé lesz macerás.

Télen amúgy nem a legjobb a borotválás, mert fázni fog a fejed, a sapkától meg mindíg lesz majd valami szösz a fejeden. De amúgy nincs baj a kopaszsággal, higénikusabb, könnyebb tisztán tartani (nem korpásodsz), elegáns komoly megjelenést tud kölcsönözni. Javaslom hogy egyszer legalább próbáld ki. Ha nem úgy nézel ki mint egy szopott gombóc akkor nyert ügyed van.

Én is csak egyszer próbáltam ki kb 6 éve azóta mindíg nullással van (kivéve 2 alkalom ugye).

2020. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

A haj visszanő, nem marad ilyen örökre. Most milyen a hajad, hogy ennyire félsz tőle.


Amúgy mi ez a sok kopasz kérdés mostanában? Nincs baj a kopaszokkal, de egy csomó olyan kérdés van ahol kopasz lányokról van szó meg, hogy izgatná ha egy lány lenyírná a haját.

2020. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen én is észrevettem, hogy sok ezzel kapcsolatos kérdés van most.

Nem tudom miért.

Amúgy férfi vagyok.

KB államig ér a hajam.

Tudom nem olyan hosszú de akkor is. :D

2020. jan. 20. 19:10
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha nagyon szereted a hajad akkor ne hagyd hogy levagja!

Ha nem, akkor vegulis tokmindegy.

Jo fejformahoz illik, de raersz akkor kopasz lenni mikor idos leszel.

2020. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szeretem a hajam de őt jobban :D
2020. jan. 20. 21:04
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Hagyd már abba basszus! Elhisszük, hogy ez a fétised, de már uncsi ez a sok hülye kamukérdés.
2020. jan. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Kopasznak lenni jó, ennyi. Én is az vagyok már régóta. Persze csak akkor, ha benned is megérik ez az elhatározás.
2020. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nyugodtan vállald be, a borotvált fej általában tök jól áll egy férfinak, főleg ha fiatal, és látszik, hogy önszántából nyírta le, vagányságból, és nem azért, mert beteg vagy öreg. Ha valamennyire kigyúrt vagy, az még rádob a kinézetre!!

Viszont én inkább várnék vele tavaszig, amikor melegebb van... :)

2020. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Keresnék értelmes barátnőt!


Ha még nem vagy kopasz, miért akar erre kényszeríteni?

Max egyszer kipróbálnám, de többször semmiképp.


Sokkal szexibb, ha egy férfinak van haja, pláne ha hosszabb, és nem vágatja állandóan, és ha még kócos is...

Épp elég ha 40-50-60 éves korában megkopaszodik....

2020. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!