Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arc szélén megjelenő pattanáso...

Arc szélén megjelenő pattanásokat mi okozhatja (hajtő alatt, fül melletti terület)?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam :

Ha a vesék túlterheltek vagy nem megfelelően működnek, a fülünkön, illetve annak környékén jelenhetnek meg nagy, fájdalmas pattanások. A vesék munkáját, méregtelenítését segíthetjük a folyadékfogyasztás fokozásával, a koffeintartalmú italok elhagyásával, a túlzott sóbevitel csökkentésével. Érdemes a veséket támogató, vízhajtó hatású gyógynövényeket is bevetni a siker érdekében.

2020. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazándiból elvétve jelennek meg, és nem az a mély,nagyobb tipusú, ami heget hagyna. De ha megjelenik 1-2, akkor ezen a területen.
2020. jan. 23. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Szoktad türögetni a hajad? Vagy piszkàlni a füled?

Nemtudom hogy lany vagy-e. Esetleg alapozó szennyeződes maradhat ott és azért alakuk ki pattanàs.

Vagy ami még lehet, hogy van rossz fogad azon a területen.

2020. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyik sem jellemző rám. Az alapozót gondosan leszoktam mosni 2 lépésben, ha van.
2020. jan. 23. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem zsirosodasra hajlamos a hajad? Nem gondolom, hogy apolatlan lennel, hanem sajat tapasztalatbol beszelek. Nekem is zsirosodo hajam van es regen 2 naponta mostam hajat, 2. nap estere mar zsiros volt és a bőröm is a hajvonalnal kipattogott. Amiota naponta mosom szep a borom.
2020. jan. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a samponod is irritálhatja, egyszer kipróbáltam egy új sampont és teljesen kikészült tőle a bőröm a hajvonalam környékén.
2020. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!