Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szőrtelenítsek ott lent,...

Hogy szőrtelenítsek ott lent, ha nagyon erős a szőr?

Figyelt kérdés

Gyantával próbálkoztam de nem szedte ki egyáltalán, kb semennyit (azt hiszem x-epilles gyantacsikkal próbáltam)


Jelenleg borotválom, de a második nap mar nő vissza, szúrós és ez így elég kellemetlen


Olvastam szőrtelenítő kremekrol is, de nem sok pozitivat irtak róluk, sokan azt mondták, hogy erős szőrt nem képes leszedni


Tényleg nem tudom hogy mivel tudnám szépen megcsinalni, annyira kellemetlenül érzem magam mikor a barátom esetleg simogat és en azon parázok hogy de gáz hogy szúrok ott lent, meg hogy hogy nez már ki


Szóval tényleg nagyon nagyon elfogandek bármilyen tanácsot hogy hogyan kene szortelenitenem, mert annyira rosszul érzem magam emiatt


Köszönöm előre is mindnekinek



2019. okt. 3. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én epilátort használok. Esetleg próbáld ki, vagy menj végleges szőrtelenítésre, ami nyilván horribilis összegbe kerül.

Krémet nem nagyon ajánlom, mert egészségtelen a bőrre nézve.

2019. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajnyīrô fésű nélkül nullással leszedi , nem våg 3s olcsó .
2019. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyantacsíkok semmit se érnek.

A rendes patronos gyanta simàn kiszedi

2019. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el kozmetikushoz, és gyantáztasd le. Az első 2-3 alkalom kellemetlen, de megéri, sokkal tovább marad sima a terület utána.
2019. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Plusz egy szavazat a meleg gyantára, vagy cukorgyanta is jó, a gyantacsík erős szőrre nem való. :) Fájdalmas, de megéri. Én csak szeméremdombomat illrtve bikinivonalat gyantázom, alul borotválom.
2019. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem szőrteleníted akkor nem fog szúrni és annak a szőrnek ott a helye
2019. nov. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!