Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok van aki nyárra borotvál...

Srácok van aki nyárra borotválja a lábát?

Figyelt kérdés

2020. febr. 6. 13:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Szerintem meg igényesség...
2020. febr. 7. 21:59
 12/24 anonim ***** válasza:
59%

Szoktam és heteró vagyok. Én nem szeretem magamon, egyszerűen zavar. Ráadásul a padló is rendszerint tele volt szőrszálakkal, amikor natruál volt, már aznap amikor porszívoztam. Nekem sok van, erős és sűrű, ráadásul sötétbarna, lényegében fekete. Még azt mondom, ha kevesebb lenne, akkor rendben, meghagynám, de így mindenképp leszedem. Borotvát nem annyira kedvelem, mert szúr és látszik is ahogyan nő, ami szintúgy nem tetszik. Van, akinek szinte nincs is szőr rajta, az b***nak született??? Ne vicceljünk már, nem kapcsolom össze a férfiasságot a szőrösséggel. Még az evolúció is az eltűnése felé vezetett. Akinek pedig hasonló, mint nekem, szerintem nem árt korrigálni, akár csak trimmelni, ahogy bármi mást is. Szemöldök (szintúgy már akinek), szakáll, orrszőr, haj, stb. Ez miért lenne másképp?

Így lényegében télen is szoktam szőrteleníteni. Nem csak esztétikailag van vele problémám, hanem lényegében "higiéniailag" is.

2020. febr. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van
2020. febr. 8. 08:14
 14/24 anonim ***** válasza:
55%
De jó lett volna,ha ez a divat, már a '80-as években is lett volna...
2020. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Miért?Ez divat?
2020. febr. 8. 13:31
 16/24 anonim ***** válasza:
De hogy jön ide a harisnya? :)
2020. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy, hogy harisnyát is sokkal jobb érzés úgy hordani, ha szőrtelen a lábad. :)
2020. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
30%

Mi tanultunk a hormonokról, szóval ha meglátok egy szőrtelen férfit, nekem rögtön az ugrik be, hogy beteg.

25L

2020. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
48%
vagy kasztrált
2020. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%
ki ne találd már kérdező hogy az az igényes férfi aki borotválja a lábát!
2020. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!