Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha érzékeny a...

Mit csináljak ha érzékeny a bőröm a gyantára?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan genetikával áldott meg a sors hogy eléggé látható szőr nő a hátamon...eddig nem kezdtem vele semmit de mostmár tényleg látszódik úgyhogy legyantáztam egy pár hónappal ezelőtt. Eleinte egész jól nézett ki egy kicsit kipattogott de semmi gáz nem volt. Aztán elég rendesen begyulladt és teljesen kipattogott az egész....azóta se jott rendbe teljesen. A szőr viszont visszanőtt és nem tudom mit csináljak. Félek hogy ha legyamtázom megint ez lesz viszont így sem maradhat. Valaki tudna esetleg tanáccsal szolgálni ez ügyben?

2020. febr. 6. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez volt csak a karomnál. Én egyszer szőrtelenítettem és utána olyan szinten csúnya, pici bőrhibákkal lett tele a bőröm, hogy soha többet. Pedig krémeztem, hintőporoztam...Több évnek kellett eltelni, hogy teljesen helyrejöjjön a bőröm. Inkább legyek szőrös, mint bőrhibás.
2020. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magadnak gyantàztad?

Amúgy vannak érzékeny bőrre való gyantàk. Esetleg olyat is kiprobàlhatsz.

Gyanta elött bőrfertőtlenítőzd a gyantàzandó területet. Tehetsz hintő port is a területre.

Gyantàzás után nyugtató krémet tegyél a területre. Pl: bepanthen

2020. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne menj fenyőerdőbe, és karácsonyra szerezz be műfát :D
2020. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán kozmetikussal gyantáztasd ne magadnak.

Egyáltalán hogy tudod magadnak legyantázni a hátad? Nem is tudod úgy tépni ahogy kell, bizonyos szögben kell letépni a csíkot.

2020. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

előtte be lett hintőporozva aztőn meg be lett kenve sudokrémmel. Lehet hogy inkább legyen szőrös de szerintem nagyon csúnya és nem akarom úgyhagyni :(

Egyébként a barátnőm csinálta

2020. febr. 7. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 menj el kozmetikushoz és kérd meg csinálja cukor gyantával. Ha úgy sem működik akkor nem tudom🤷‍♀️
2020. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!