Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a makulátlan bőr titka?...

Mi a makulátlan bőr titka? (kozmetikai beavatkozás nélkül)

Figyelt kérdés
Mit kell fogyasztani, hogy szép, egészséges bőre legyen valakinek?

2020. febr. 22. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Egészséges étkezés, sok folyadék (lehetőleg víz), kellő alvás. A sminket mindig le kell mosni. De sok múlik a genetikán is.
2020. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Változatos étkezés. Sok gyümölcs-zöldség, egészséges szénhidrátok. Van akinek valamilyen ételallergia az arcán jön ki, érdemes tesztelni milyen étel elfogyasztása után milyen reakció jön ki az ember bőrén. Sokaknak a tej, tojás, paradicsom általában pattanásokat okoz, ezt érdemes tesztelgetni. Viszont nem csak az étkezés fontos, hanem a bőr ápolása is. Reggel, este arctisztitás, arcápolás a bőr típusának megfelelő termékekkel, szérumokkal. Hámlasztás, fényvédelem (még télen is), tápláló vagy agyagos arcmaszkok használata. Hormonháztatrtás, pajzsmirigy egészsége és normális működése is fontos
2020. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól kell megválasztani a szülőket !
2020. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
genetika, vagy épp arctonik, h ne legyen pattis a bőre. Nekem havibaj előtt arctonikot kell használnom, mert kb burgundivörös pettyek jönnek ki a homlokomon. A retus a képeken persze az is befigyel(amúgyis karikás néha a szemem azt is "kiütöm" a retussal, na meg azt is h tokám van pedig nádszálsovány vagyok), és az is megoldhat mindent. 18-as csaj
2020. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Már elmondták előttem, hogy nagyon fontos az étkezés, viszont nem elhanyagolható a parfümtől és alkoholtól mentes bőrápolási rutin sem.
2020. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!