Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hany evesen ereztetek eloszor,...

Hany evesen ereztetek eloszor, hogy oregszik a borotok, hajatok, arcotok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az osz hajszalakra, apro rancokra, vagy hogy egyszeruen beleneztetek a tukorbe es azt lattatok, hogy mar nem 18 evesek vagytok. Nekem ez a pillanat most, 24 evesen jott el ugy gondolom.

2020. febr. 25. 16:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Először 28 körül, mert mindig fiatalabbnak néztem ki. Ekkor kezdtek megjelenő a ráncaim. 32-33 körül hirtelen kezdtem el öregedni. Mikor a bőröm is határozottan elkezdett öregedni, úgy értem a kezem is stb. jött a pánik. A testemen is éreztem hogy már nem a régi. Most 40 évesen már kezdem elfogadni. A testemre is sokkal jobban odafigyelek mint régen. Foglalkozok a bőrömmel is, pláne az arcommal, csak tudom hogy vannak határok, és ez már csak rosszabb lesz. Hiszen az öregedést nem lehet megállítani. Nagyon fontos hogy elfogadjuk, mert különben örök harc, elégedetlenség, és önbizalomhiány lesz a vége.
2020. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De hogyan lehet ezt elfogadni?
2020. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11 vagyok. Még nekem se sikerült teljesen, de már nem pánikolok miatta. Biztos az is benne van higy közbejött egy-két betegség a családban. Most már úgy gondolom hogy vannak fontosabb dolgok is mint a felszínes szépség. Mert hiába szép a külsőm ha nem vagyok egészséges. Mondjuk úgy hogy most már a testi egészségem vette át az első helyet. Nem is akarok már tökéletes lenni. 20 évesnek kinézni pláne nem akarok mert nevetségesen néznék ki, inkább egy jól kinéző 40 akarok lenni. Mondjuk nem nézek ki annyinak. Szerintem mindenkin vannak szép dolgok akármennyi idős, ezeket kell kihangsúlyozni. Múltkor egy 65 körüli nőnek olyan szép hisszú dús természetes haja volt amilyen nekem utoljára 23 évesen volt. Én is festem a hajam mert nem szeretem hogy őszülök, használok sminket stb szóval nem mondom hogy nem. Ez az egész inkább egy folyamat ami végigmegy bennem, nem egy hirtelen döntés.
2020. febr. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
29 vagyok és most érzem, hogy kezd öregedni az arcom annak ellenére, hogy tavaly még elkérték a személyimet a dohányboltban, megjegyzem nem cigizek csak anyunak vettem, tehát nem a cigitől öregszik a bőröm. Kb. úgy 1 év alatt változott meg az arcom, és pont amikor elhatároztam, hogy lenövesztem a hajfestéket előbukkant pár ősz hajszál, szóval erről ennyit.
2020. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!