Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyenkor mi a teendő, mikor...

Ilyenkor mi a teendő, mikor ezt kéri a barátnőm?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, és azt szeretném kérdezni, akkor mi a teendő, ha a barátnőm azt akarja, hogy nyirassam le a hajamat kopaszra. Sőt még a borostámat is borotváljam le. Nem tudom honnan jött ez neki. Mondtam neki hogy ezt én nem szeretném, de nagyon ragaszkodik hozzá. Tudom hogy mindig az van, hogy az csinálok magammal amit akarok, de neki általában igaza van. Azt mondja ez a divat.

Hát szerintem nekem sokkal jobban áll a felzselézett haj, meg a borosta.

Tényleg ez a borotvált-kopasz fej, meg a borotvált arc? Sose voltam kopasz, és amíóta nő borostám, mindig meghagyom. Fura lenne szerintem egy kicsit.

Nekem most jelenleg ilyen hajam, és borostám van, ezt most tényleg lekéne nyirnom: [link]


De nem tudom, ilyenkor akkor most mit tegyek?



2020. febr. 26. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ettől még a teljesen leborotvált fej is jobb.
2020. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Egyszer kedvezhetsz neki. Úgyis visszs nő 2-4 hónap múlva. Ez csak szőr és haj!
2020. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kisbubu1978 válasza:
36%
Ez tényleg borotválni való. Megértem a kérést.
2020. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg a barátnődnek, hogy : Csak utánad!
2020. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha te így érzed jól magad, ne változtass, főleg ha nem szeretnéd! Barátnőd miért nem keres egy kopasz csávót, ahelyett, hogy téged akar másmilyenre faragni?
2020. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Csak azért mert az a divat? Ha nem áll jól valami ne csináltasd meg. Nem tudom milyen a fejed, de olyanra csináltasd a hajad amilyen jól áll. A divatos dolgoktól még nem néz ki jobban senki. Attol viszont igen ha jól áll valami.
2020. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha már így megkérdezted: igen, borotváld le biliárdgolyóra az egészet.
2020. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hagyjad meg nyugodtan, ha neked úgy tetszik. Ő meg majd vagy elfogad,vagy keres mást.

Akit a saját ízlésére formálhat, és majd megfelel neki.

Nem kell hagyni mindenbe beleszólni. Ez pl egy olyan dolog, aminek a te döntésednek kéne legyen.

2020. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!