Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fogamzásgátlótól tényleg...

A fogamzásgátlótól tényleg gyorsabban nőhet a haj?

Figyelt kérdés
Hallottam valakitől, hogy neki a fogamzásgátlótól elkezdett gyorsabban nőni a haja. Én még sosem szedtem, de ha tényleg segítheti a hajnövekedést, akkor megpróbálom.

2020. febr. 27. 10:58
1 2
 11/11 Szmuki válasza:
Szia. Igaz nem tudok fogamzásgátlásos dologra válaszolni ,de itt van pár tipp.Nekem ami segített azt avram yt csatornáján megtalálod. Nem vasaltam,nem szárítottam csak nagyon ritkán hideglevegővel,göndörítést azt mai napig hanyagolom. Fejmasszázs mindennap 10-15 perc. Nem dörzsöltem/dörzsölöm törcsivel mert akkor a legsérülékenyebb és törik csak felitattam,nekem is vékonyszálú válligérő ,töredezett volt a hajam. Mára már csípőmig ér,de ezis egyénfüggő hogy alapjáraton milyen gyorsan nő a hajad. Ajánlani tudom még a mézet,ricinusolajat,kókuszolajat.Tojásos pakolásokat nem szeretem mert át veszi a hajam a szagát és nagyon büdös lett. Ne ragadj le 1 féle samponnál én minden hónapban váltogatom őket.Ne meleg hanem langyos vízzel mossd. De neten több helyről néztem össze én is a dolgokat,nekem a helyes hajmosás volt a kulcs nyitja mert az elötte nem is tudtam plusz az alap hőformázos dolgok. Eleinte heti3x csináltam pakolást ,mostmár csak hezi 1x.
2020. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!