Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel/hogyan kezeltétek a...

Mivel/hogyan kezeltétek a szülés utáni megnyult bőrt a hason és a striákat. És mennyi idő után halványodtak ki a striák?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem és nagyon össze repedezett a bőröm a köldököm alatt. Most meg indult a fogyás is és sajnos nagyon úgy tűnik, hogy kezd egy kissé kialakulni a kötény has is. Teljesen el vagyok keseredve. Kenem krémmel meg tornázok. De nem fűzök sok reményt hozzá. Van esély műtét nélkül javulást el érni?

2020. márc. 12. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Felesleges kenegetni, az semmit sem ér. Természetes módon idővel magától elkezd halványulni, de a nyoma megmarad.
2020. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igenis hatásos a kenegetés, masszázs, hasizom gyakorlatok.Én a harmadik gyerekem után pár hónap alatt gyúrtam le a hájt,intenziven kell csinálni, rendszeresen,minden nap, legjobb folyamatosan.Mondjuk én elkezdtem fizikai munkát is végezni, sokat mozogtam, sok viz,stb.De még a striáimon is segitett a masszirozás,a köldökömön,( mert nekem ott nyúlt meg striákkal) csak csinálni kell,akarni,és nem feladni.Ne csüggedj!!
2020. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!