Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani jól bevált,...

Tudnátok ajánlani jól bevált, tartósabb önbarnító krémeket?

Figyelt kérdés
Járok szoláriumba pár éve, de abba szeretném hagyni, mert így hamar tönkremegy, megöregszik a bőröm. Helyette kipróbálnék valamilyen jó barnító krémet. Van tapasztalatotok valamelyik krémmel kapcsolatban? Van olyan, amit rendszeresen használtok, és beválik?

2020. márc. 15. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Régen Dove-ot használtam, de nekem nagyon büdös, meg a színe sem tetszett annyira.

Most Nivea-t szoktam és nagyon bevált. Kellemes az illata és szép színe van. Nem az a narancssárgás répa színű. Ja és nem foltosan kopik.

2020. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Havonta 1-szer 2-szer én is járok szoláriumba, a Dr.Kelen SunSolar Maxxot használom, szépen lehet vele barnulni és segít lerövidíteni a barnulás idejét. Most persze sajnos nem megyek szoliba, van egy 2 éves kisfiam, nem szeretném veszélynek kitenni... A DM-ben vettem magamnak Dr.Kelen SelfSun önbarnítót, amit korábban is használtam már. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, semmi károsanyag nincs benne, plusz foltmentesen lehet vele barnulni. A barnaság 1 hétig kb. szépen megmarad. Használat előtt bőrradírt is szoktam használni, úgy még szebb a végeredmény (legalábbis nálam).
2020. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!