Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől zsírosodik ennyire a hajam?

NeugasShaman kérdése:

Mitől zsírosodik ennyire a hajam?

Figyelt kérdés

Borzasztó hajtípusom van. A hajam könnyen zsírosodik, a fejbőröm meg nagyon száraz (és ettől jellemzően korpás).

Közben öröklött módon ritkul is, szóval tényleg meg vagyok áldva, de felfigyeltem arra hogy reggelente (akkor is ha előző este hajat mostam) szinte mindig zsíros már a hajam egy kissé.

Most már direkt összehangolt módon mostam ágyneműt, sőt még párnákat is, illetve mostam hajat hogy minden "friss" legyen, de reggelre megint zsíros a haj.


Szerintetek mit tehetnék?



2020. márc. 15. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy száraz korpád van? Mert van ám zsíros korpa is és arra másmilyen sampon ajánlott.
2020. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mindegy a sampon. Esetleg a tiédben lehet valami, ami szárítja a bőröd, így több zsírt termel.
2020. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: tuti hogy nem, mert először zsíros korpára gyanakodtam, de nekem viszket a fejbőröm és pici fehér korpa jön róla.. :/


Második: egy ideje már száraz hajra való sampont használok, lehet akkor váltanom kéne

2020. márc. 16. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem rossz ötlet, ha azt leváltod. Esetleg kipróbálhatnál szulfátmentes samponokat is, hátha nálad működik.
2020. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!