Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lilibe Peelingpads szemcsés...

Lilibe Peelingpads szemcsés vattakorong használata?

Figyelt kérdés

[link]


ezt írják:

Alkalmazása: hetente 1-2 alkalommal a megtisztított bőrön lemosóval vagy vízzel.



De a megtisztított bőrre már nem kell arclemosó, vagy én nem értem jól?


Ti hogy használjátok az ilyen korongot??


2020. márc. 15. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasom ez egy peeling vattakorong. Tehát az arcradírozàs a funkciója.

Arcradírozás mindig arctisztítás után következik. Tehát megtisztított bőr kell hozzá, igen. Azért írjàk hogy vízzel vagy lemosós korongal, mert önmagában szárazon nem hatásos. Muszáj benedvesíteni a korongot vlmilyen formában. Ez történhet arc lemosóval vagy sima vízzel is! :)

2020. márc. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de mik a lépések? Arclemosó után még egyszer tegyünk az arclemosóból a vattára? Ennek nincs sok értelme. Vagy tonikot tegyünk a korongra?
2020. márc. 16. 06:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval úgy értem, hogy én arclemosó gélt használok első lépésként, másodikként a radír (ha radírozós nap van), utána tonik, a végén krém. Mintha olvastam volna, hogy valaki tonikkal használja ezt a korongot. Akkor lehet úgy is, hogy sima arclemosás után a tonikból teszek a szemcsés vattára, majd krémezek? Vagy ez a módszer jobb: arclemosó - szemcsés korong vízzel - tonik (normál vattával), krém?
2020. márc. 16. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!