Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jó, nem drogériás...

Milyen jó, nem drogériás hidratáló krémet tudnátok ajánlani száraz bőrre?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

A legegyszerűbb a kókuszolaj, amit akárhol beszerezhetsz. Vannak drogériás változatok is, de érdemesebb, jobban megéri pl. húsboltban vagy bioboltokban körülnézni, mert ugyanaz, csak nagyobb a kiszerelés és még sütni, főzni is tudsz benne.


Ha az ár sem számít, illetve a kókuszzsírt túl zsírosnak találod csak úgy (ami reggel azért macerás - Mondjuk most úgyis otthon kell lenni :D) akkor mindenképp javaslom a Lush termékeit. Csupa természetes anyagokkal dolgoznak. Ugyan kimondottan hidratálót még nem rendeltem tőlük, de arclemosót igen, amiben volt zab, méz (és még sok minden más), amik már önmagukban hidratálták, puhává varázsolták a bőrömet.

2020. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%

a kókuszolaj egyáltalán nem olyan jó ötlet, sok embernek eltömíti a pórusait


nehéz jó krémet ajánlani, mert mindenkinek más a bőre, de nekem pl. a cerave krémje bevállt szintén száraz bőrre (gyógyszertárban kapható és elég kedvező az ára is)

elég alap krém, de jók az összetevői, nincs benne semmilyen illatanyag vagy alkohol

ha kell mellé vmi extra hatóanyag, azt meg érdemes szérummal bevinni (pl. the ordinary elég jókat árul és kifejezetten jó áron, de azt rendelni kell)


biodermát is sokan szeretik, nekem azzal nincs tapasztalatom, de jókat hallottam róla

2020. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!