Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémeket tudnátok...

Milyen krémeket tudnátok ajánlani NAGYON NAGYON száraz bőrre? Ami mellé még hámlik is?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom már mit kenjek magamra. Az arcom, mellkasom, basszus már a talpam is szárad és hámlik :(

A kézfejem is, a karom és a lábaim viszont rendben vannak. Vagy nem iszok eleget? Mit kenjek már magamra, hogy ne legyen ilyen vészes? :(



2020. márc. 30. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Méhviasz tökéletes lenne rá.
2020. márc. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És olyat honnan tudnék szerezni?
2020. márc. 30. 00:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom most nem lehet, de amint helyre áll az eü menj el bőrgyógyászhoz, akár most is kereshetsz egy magánt pl.


Kezdj el sok folyadékot inni, nem hiszem h folyadékhiany okozza, de ez nem árt egyébként sem.


Vitaminok közül e vitamin és halolaj, rossmannban dmben lehet kapni.


Méhviasz tényleg jó, bioboltban v interneten tudsz rendelni.


Esetleg kókusz olajat vagy tiszta argan olajat kipróbálhatod, hátha.


Még ami eszembe jutott a baba popsi krém, az jó sűrű, tápláló. Sudocrem vagy weleda körömviragos krémje, sárga tubusos. Bephanten is jó.


Egyébként én ezt ekcémanak gondolom, ezért is írtam az orvost, mert ő iranyosan azt a krémet adja ami tutira kell.

De a sudocremnek van ekcéma krémje, esetleg próbáld ki hátha az segít.

2020. márc. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy a kezeid és a lábaid meg rendben vannak.

Lehet valami allergia is.

Mennyit iszol amúgy? Legalább másfél liter legyen meg egy nap. Esetleg vegyél kollagént és szedd azt is.

2020. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Azt nem tudom honnan lehet venni, en házi készítésűt kaptam egy ismerostol.
2020. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp figyelj a napi minimum 2 liter víz bevitelére. Nekem nagyon száraz bőrre az Aveeno termékcsalád vált be, de egyébként az olivaolaj is hatásos.
2020. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lipobase
2020. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!