Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen új frizurát javasoltok?

Milyen új frizurát javasoltok?

Figyelt kérdés

Elég régóta ugyan olyan hajat vágatok, és kicsit már kezd unalmas lenni. Illetve a barátnőm és édesanyám is javasolta hogy próbáljak ki valami újat. Csak az a baj, hogy nincs ötletem.

Olyat szeretnék ami nem olyan macerás, én magam is betudom állítani, fiatalos, divatos.

Sötét barna halyam vam, szakállam vagy bajszom nincs, néha hagyok egy kis borostát, de álltalában mindig borotvált vagyok, van szemüvegem. Többnyire inkább sportosan öltözködöm, de majd a munkám miatt smart casual, időnként pedig elegáns stílusban fogok öltözködni.

A jelenlegi frizurám ehhez hasonlóan fel van fésülve, felül 4cm-re szoktam vágatni, alul 9mm esre, 7mm-sel kicsit felnyírva, de úgy hogy ne látszon annyira.

[link]

Milyen új frizurát javasolnátok nekem?

20/F

Előre is köszönöm a válaszokat.


2020. márc. 30. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Tükörsimára borotvált kopasz.
2020. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!