Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más férfinak sem bírja az...

Más férfinak sem bírja az arcbőre a borotválkozást?

Figyelt kérdés
Vagy 5 éve nem borotváltkoztam, mivel utána érzékeny az ár bőröm és 1-2 pattanás kijött, tegnap újra borotváltkoztam, annyira nem volt vészes az irritáció, viszont akkor is érzékeny lesz az arcbőröm. Ezért maradok a szakállvágásnál. Más is van így ezzel, hogy nem borotvàlkozik?
2020. márc. 31. 02:16
 1/4 anonim válasza:
Szerintem igen, köztük én is. Kb én is 5-7 éve hagytam el. Borostával érzem magam kényelmesen.
2020. márc. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Nekem a szőr nagyon zavar, de én sem szeretek borotválkozni. De ma már vannak nagyon érzékeny bőrre is borotvák, pl. Gilette SkinGuard + veszel hozzá érzékeny bőrre szánt zselét és aftershave-et, úgy nem olyan rossz.


De ha jó neked a szakáll, akkor felesleges.

2020. márc. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig használok aftershave-et, így nem zavar.
2020. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak vizet meg borotvát használok, száliránnyal szemben is, bár 3 naponta már nem volt olyan jó, úgyhogy már csak egy irányba húzom.
2020. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!