Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem segít már semmi sem?

Miért nem segít már semmi sem?

Figyelt kérdés
Pattanásos bőröm van, de régen sulyos most olysn közepesen súlyosnak mondanám, azért nem 1-2 van hanem rengeteg kicsi meg néhány nagy.. Iszok napi 6 liter vizet, eszek mindennap rengeteg zöldséget gyümölcsöt, nem eszek semmi cukrosat, diot, csokit mogyorót, joghurtokat, semmi olysn ami ártana neki meg vannak arckremeim, zindaclin, tonik, de semmi se segít már elmulasztani, mit kéne tennem?

2020. ápr. 9. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Nekem az almaecet nagyon bevált, szerintem érdemes megpróbálni. Egy üvegcsében higíts fel almaecetet nem túl sok vízzel, és egy vattakoronggal töröld át a löttyel az érintett területet lefekvéskor. Nekem a mellkasomon voltak, de egy-két használat után ez teljesen elmulasztotta :)

Illetve itt a jó idő, javaslom hogy menj ki napra, ez is sokat segíthet rajta.

Ha továbbra sem változik a helyzet, szerintem keress majd fel egy bőrgyógyászt ő tud ajánlani kifejezetten a te bőrtípusodnak megfelelő krémet rá, mert lehet azzal van a gond. Illetve vannak nagyon jó táplálék kiegészítők a bőröd belső támogatásáért.

Remélem tudtam segíteni :)

2020. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Első és legfontosabb kérdés. Szoktad nyomkodni őket?
2020. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 naponta 1-2t kinyomok ha nagyon zavar de tiszta kézzel
2020. ápr. 10. 11:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Zindaclint bőrgyógyász irta fel meg egy razokevereket és gyógyszert de azok elfogytak
2020. ápr. 10. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!