Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időn belül nőhet...

Mennyi időn belül nőhet vissza az elrontott szemöldök?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

32 éves férfi vagyok, és egy divatfotózkodásra felkértek június első hetére. Gondoltam addig kicsit kísérletezem magammal címszó alatt megszedem alul a szemöldökömet, hogy kissé ívesebb legyen, és lazábbnak tűnjön az összhatás. Habár szimmetrikusra sikerült megszednem, olyan lett így a hatás, mintha sokkal lágyabb - kevésbé markáns lenne az arcom, tekintetem összhatásilag. Pedig kb. 2-3 milliméterrel szedtem feljebb az eredeti vonaltól. Mennyi idő lehet, ha szemöldökcsipesszel tövestül téptem ki őket?

2 hónapon belül visszanőhet már a normális állapothoz közeli állapotra legalább?

Valamint milyen módszerekkel tudnám meggyorsítani, hogy a kihúzott szálak hamarabb visszanőjenek? Ricinusolajjal van értelme kísérletezni, napi 4-5 órát szemöldök megszedett részén hagyni, vagy még árthatok is vele akár, vagy értelmetlen próbálkozás lenne?

Nagyon fontos lenne ha tudnátok segíteni, június 5-én lenne a fotózkodás.


Köszönök minden hozzáértő választ!


32/F



2020. ápr. 11. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol tépted ki, mert nem mindenhol és mindenkinek nő vissza a szemöldök. Nekem egyszer a kozmetikus úgy kitépte pár helyen, hogy azóta se nőtt ott vissza. De most nem riogatni akarlak, mert sokaknak nagyon bevált a ricinus olaj, nekem nem, de azért kipróbálnám. Sok mindent nem tudsz tenni, ne piszkáld és reménykedj. 2 hónap alatt szerintem simán visszanőhet. L
2020. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, nagyon remélem, hogy hamarosan vissza fog nőni, és nem járok úgy, hogy hiányos lesz az alsó részen... Nem durván téptem meg, tehát utána nem pirosodott be a szedés helye, így remélem tényleg 2 hónap elég lesz hozzá, hogy visszanőjön 90%-ban.
2020. ápr. 11. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi,én 3 hete kiszedtem,és már visszanőtt:))
2020. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál! Ha nem is 3 hét, de mondjuk 6 hét alatt visszanő, nekem már az is tökéletes lesz! :)
2020. ápr. 13. 04:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!