Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a szemöldökömmel...

Mit csináljak a szemöldökömmel, hogy visszanőjön?

Figyelt kérdés

Augusztus végén egyik "barátnőm" túlszedte a szemöldököm, ráadásul nem lett egyforma. Eddig gyönyörű volt, szép a formája természetesen, szimmetrikus. Most sem olyan gáz, csak akkor venni észre, hogyha nagyon nézi az ember. De engem nagyon zavar és 5 hónapja már, hogy alig nőtt. Azóta egyeltalán nem volt szedve, de csak ott nő ahol "nem kéne", a formája nem akar a régi lenni :S Próbáltam a ricikus olajat, de attól hullott egy pár szál és inkább hagytam.

Nagyon el vagyok keseredve, mert irigylésre méltó szemöldökeim voltak, most meg nagyon csúnyának érzem:( Az egyik amúgy vékonyabb is lett mint a másik...

A másikat ha lehet nem akarom egyformára szedni, mert jobban tetszik a vastagabb és inkább növeszteném és szeretném ha a régi lenne.

Ennyi idő alatt viszont keveset nőtt csak... :( Ez normális? Mármint van sok kis szál alul, de a vastagsága nem változik.

Gondolkoztam egy természetes hatású szemöldök tetováláson is akár. Arról mi a véleményetek, esetleg tudtok jó helyeket ahol érdemes csináltatni? Vagy várjak még?



2018. dec. 8. 03:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdetben a ricinustól hullást tapasztal az ember, idő kell míg kifejti hatását. Szerintem még várj, vissza fog nőni. Én nem erőltetném a tetoválást, nem fogod jól érezni magad vele, ha a valódi szemöldököd szép, és nem lehet visszacsinálni ha megbánod. Amíg nem nő vissza rendesen, használj kimondottan szemöldökhöz való ceruzát, amivel korrigálod a hiányosságot. Egyébként az sem mindegy hány éves vagy. Én már 42, évek óta szedem, és nekem már nem nő vissza úgy, ezért nagyon oda kell figyelnem, hogy ne szedjem túl.
2018. dec. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Nekem is ez volt nyáron a problémám.

A Bioeel Ricinus Plus olajat kezdtem el használni és kb. 2,5 hét alatt visszanőtt teljesen a szemöldököm! Mindenképp csak ajánlani tudom.

( azt hiszem gyógyszertárban szereztem be)

2018. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, szerintem adok még esélyt a ricinus olajnak és kipróbálom az ajánlott olajat is, remélem beválik!

Amúgy én még csak 16 éves vagyok, úgyhogy remélem visszanő

2018. dec. 8. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha látod a hozzászólásom, kérlek írd már meg mi lett a szemöldököd sorsa!? :)

Én ma lettem rosszul, miután megláttam a kozmetikusnál a frissen szedett szemöldökeimet. Szerettem hozzá járni, de szerintem ez volt az utolsó...

Ugye helyre fog jönni? Sajnos nagyon elvéknyította... Esetleg van valamilyen praktikád?

2022. okt. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!