Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hason lévő gyenge, de azért...

Hason lévő gyenge, de azért látható szőröket mivel érdemes kiszedni?

Figyelt kérdés
Epilator szerintem nem szedné ki tovestul. Csipesz sem, meg ahhoz talán sok van. De nyáron már zavar mert azért valamennyire latszik. Tapasztalatok? Szokiteni nem lehet, mert picik a szőrök.
2020. ápr. 12. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia

Gondolom feketék a szőrök ezért van több megoldás is:

1.Borotváld le de megfog erősödni a szőr és lehet hogy 3 naponta kell majd borotválnod.

2.Szerintem lehet hasat gyantázni(én azt csinálnám) és azt nem kell olyan gyakran megismételni.

3.Én epiláltam 1x a lábam...Hát nem lett valami jó de azt is csinálhatod.

2020. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha van már fél centi, akkor lehet gyantázni. A legtöbb kozmetikus vállalja - no nem most, ebben a helyzetben, de érted...

Én az enyémet borotválni szoktam, de viszonylag ritkán nől zavaróra, olyan fél évente kell kezdjek vele valamit.

2020. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Én nyárra le szoktam borotválni,nekem elég sok van.L
2020. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszer leborotvaltam, attól erősödött meg, amúgy nem zavarna. Szóval borotva kizárt.
2020. ápr. 12. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Én a te helyedben békén hagynám, csak rosszabb lesz.

Bármit csinálsz vele erősebb és sokkal több lesz.

Ha lány vagy az tok szexi szerintem, föl állnak a lágy pihe puha szőrszálak ha föl vagy izgulva. ::))

Ne bántsd inkább.

2020. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En az erosebbeket szemoldokcsipeszezem, a gyengebb, de azert a szinuk miatt lathatobbakat pedig szokitem. Harmas oxi+ szokito por, eleg par perc. Csak elotte kend be a hasad testapoloval, hogy ne marja ki.
2020. ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint gyantáztatom. Eddig kozmetikushoz jártam vele. Először cukorgyanta, de mindig fájdalmas volt, ameddig feltette és letépte. Utána rendes gyantával futottam neki otthon egyedül. Ez százszor jobb, mellesleg tudom egyedül csinálni, és nem is annyira fájdalmas, ráadásul nem kell két-három hetente kozmetikushoz szaladnom. Szóval a gyantát ajánlom. Szépen kiszedi, és sima lesz utána a bőr.
2020. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!