Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós hajegyenesítés Debrecen...

Tartós hajegyenesítés Debrecenben?

Figyelt kérdés
Hol lehet Debrecenben vagy közelében jó minőségű brazil hajegyenesítést csináltatni? Novemberben költözök oda és már régóta ki akarom próbálni mert ott ahol most élek nincs, Budapestre meg ezért nem akarok felmenni.

2020. ápr. 14. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Nem javaslom,tönkreteszi a hajat.
2020. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az enyémet is tönkretette, soha többet. Pedig nagyon erős, vastag, kicsit göndör hajam van. Ezzel bármit csinálhatsz, nem károsodik. Aztán jött ez, egy év att jött rendbe a hajam úgy ahogy! Ez a sztori:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

2020. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Vitál Szépségszalon, nekem ott csinálták és nagyon meg

vagyok vele elégedve.

2020. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindenképp megnézem majd. Aki írta hogy káros a hajra és tönkretette neki, azt nagyon sajnálom, sajnos tudom hogy sok helyen rosszul csinálják meg, főleg itt Magyarországon. Óvatosnak kell lenni az biztos.
2020. okt. 16. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!