Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megtegyem? (Kérdésed túl...

Megtegyem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval az van hogyha ez az egész véget ér akkor szeretnék magamnak egy frizurát. Eddig sose volt semmilyen még tini vagyok. De szeretnék egyet csak félek hogy nem fog jól állni. Eddig az ilyeneket nézegettem, de nem tudom hogy jól állna e.


[link]


[link]


[link]



Az arcomról nem szeretnék képet feltölteni de ha ez segít akkor szőke hajam van kék szemem és ovális arcformám.


Légyszi ha tudtok valami olyan hajat ami a többségnek jól áll és nem lehet annyira mellélőni vele akkor linkeljétek.


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 15. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ezen kár görcsölni. Csináltasd meg, ha nem tetszik 2 hónap alatt nő annyit, hogy teljesen újra tudják formázni.
2020. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nekem egyik képet se nyitja meg. De szerintem nyugodtan vágasd. A fodrász is úgyis segít hogy mi áll jól. Nem értem azokat az embereket akik sose mertek hajat festetni vagy vágatni, ez csak haj úgyis visszanő :D
2020. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Nekem se jók a képek. Esetleg próbáld meg úgy linkelni őket, hogy jobb klikk a képre, ott "kép megnyitása új lapon". És az új lapból másold ki az URL címet.


Amúgy az ovális arcformához nagyon sok frizura jól áll. Szerintem ovális arcnál egyik frizurával sem lehet annyira mellélőni. Szerintem vágasd le a hajad, bármilyet is akarsz. A tapasztalataiból tanul az ember, de ha sose vágatod le félelem miatt, akkor soha nem adsz magadnak esélyt arra, hogy újíts egy kicsit magadon.

2020. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából olyanra gondolok mint ami Loren Graynek van vagy volt. Hogy az első 2 tincs rövidebb
2020. ápr. 15. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!