Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam állandóan száraz és...

A hajam állandóan száraz és töredezett, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Mindent kipróbáltam, balzsamot, olajat, mindent de semmibsem használ egy nap eltelik, a hajam ugyanolyan száraz és töredezett élettelen, szoktam barnára festeni, fako barna színű de barna festék szépen megadja a színét, a festés előtt igy ugyanilyen száraz hajam volt
2020. ápr. 16. 17:03
 1/3 anonim válasza:
Próbáltál már tojást rakni rá?most lehet hogy hülyén hangzik de az én hajamon segített.mikor nagyon száraz szoktam rá tenni van hogy kis mézet is adok hozzá és szépen helyre hozza:) felkell ütni mintha rántottához csinálnád aztán rákened szépen hogy mindenhova kerüljön.Hagyd rajta 10-15 percig aztán mosd meg a hajad ahogyan szoktad.:) Nem tudom milyen hajápolási termékeket használsz de lehet azok amik vannak most neked nem tesznek jót neki
2020. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Étkezéseddel nincsen gond? Viszel be elegendő vitamint, ásványianyagot? Fogyasztasz elegendő folyadékot? Ezek is befolyásolják a haj minőségét.
2020. ápr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha levágatod.
2020. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!