Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Amikor le gyantázom az orrom...

Amikor le gyantázom az orrom alatti "bajuszos részt" miért sérti fel állandóan a gyanta és sebzik be? Főleg lányok válaszálra lennék kíváncsi, köszönöm.

Figyelt kérdés
Hideg gyantát használok, direkt erre a területre kifejlesztettet. Egy ilyen kis apró csík. Használat előtt össze kell dörzsölni, úgy szét húzni s utána alkalmazni. Valakinek tapasztalata ilyen téren? Mit lehetne másképp csinálni, tenni ellene?
2020. ápr. 26. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott vékony, érzékeny a bőr. Nekem ha kozmetikus csinálja jobb egy fokkal, de akkor is látszik.
2020. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen markat hasznalsz? En direkt bajuszravalo veet hideggyantat, azzal meg nem volt problema, pedig erzekeny borom van. Lehet, hogy ki kene probalnod esetleg egy masik markat, azert nemi kulonbseg van a termekek kozott. De az is elofordulhat, hogy ilyen vekony, es erzekeny a borod. Ha nem nagyon sok a szor akkor esetleg megprobalhatnad csipesszel kiszedni. Nekem egyetlen egyszer sikerult igy felserteni, de akkor telen a radiatoron melegitettem fel a gyantat, es nagyon hozzaragadt a boromhoz.
2020. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmiplant a neve
2020. ápr. 26. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismeros helyzet, en a multkor egy eskuvo elotti este csinaltam, utanna szegeny sminkesem alig tudta valahogy elfedni, mert konkretan leszakadt a borom es borzasztoan csipett es egett, meg persze ott volt a 35 fokos meleg is.



Nekem utanna ez valt be: ne menj ra ugyanarra a teruletre 2-szer a csikkal. Tehat maximum 4 csikkal probald meg megcsinalni, legalabbis nekem ennyire van szuksegem. Tartsd szorosan a bort azelott, hogy lehuzd a csikot!! Utanna hasznald az olajos lapocskakat, hogy eltavolitsd a nyantat, majd termálviz+kicsit hutoben tartott hidratalo (nagyon jo a napleeges utani krem is), hogy enhitse a fajdalmat. Mondjuk en azt is szoktam csinalni, hogy 1 gyantazas utanna 1 alkalom borotva, stb. Igy nem szenvedek annyit, de nem is erosodik meg nagyon a szor.

2020. ápr. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!