Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi vàlt be felnőtt...

Kinek mi vàlt be felnőtt pattanàsos bőrre?

Figyelt kérdés

Tisztàban vagyok vele, hogy hormonàlis, kb 17 èves korom òta vagyok pattanàsos, nem az a durvàn de mindig akad pàr pattanàs, ès van amikor szinte nincs egy sem( csak foltok) idèn leszek 24 èves.

Jelenleg La roche posay arclemosot szerumot es nappali hidratalot hasznalok.

Ejjelre peroxidos krèm ès teafaolaj a pattanàsokra.

Gondolkoztam a the Ordinary termèkeken. Van valakinek vèlemèmye erről vagy esetleg màs termèkről ami bevàlt?

.



#pattanás #mitesszer #felnőttkori pattanàs #arcàpolàsi rutin.
2020. ápr. 26. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy hormonalis? Lehet, hogy csak nem volt rendesen kezelve, en is ilyen helyzetben vagyok es hidd el, egy borgyogyasz nagyon sokat tud segiteni.


Nekem ami bevalt az a kemiai hamlaszto+dermapen kezeles amit KIZAROLAG a borgyogyasz csinal 6 hetente. En mar 5 kezelesen tul vagyok es tenyleg csodakat muvel.

A The Ordinary termekekrol en is hallodtam jot, roszzat, de szerintem ne a net vagy baratok legyenek ilyen szempontbol az informaciofimorrasod.

Biztos hallodtal a The Ordinari aha+bha voros kemiai hamlasztojarol, de oszinten szerintem csak tul nagy hype van korulotte. Kiprobaltam, es kozel sincs ahhoz, amit professzionalis termekekkel ersz el, ami utan a borod rendesen hamlik. Ez inkabb arra van, hogy a bort kicsit elegyengesse, jobb texturat adjon neki es kb ennyi. Vegulis ilyen keves penzert ne is varjunk tobbet.


A la roche posay termekeket en is imadom, de a bioderma, vichy termekcsalad is szuper.


Ami bevalt meg az az epiduo/mask gel, doxiciclina antibiotikum.

2020. ápr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Melyik kèmiai hàmlasztòt hasznàlod?
2020. ápr. 27. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit otthon hasznalom es nem a dermapen kezelessek egyutt kapok: bioderma night pell
2020. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!