Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak hogy szoktak zuhanyozn...

Férfiak hogy szoktak zuhanyozni, milyen sorrendben?

Figyelt kérdés

A nemi szervek szappanozása már az elején a testtel együtt történik, vagy csak akkor, amikor már minden egyéb testrészt leöblítettek? Ha az elején, akkor a fenék után szoktak kezet mosni, mielőtt folytatnák a zuhanyzást a többi testrésszel? Ha viszont a végére hagyják a péniszt és a feneket, akkor ezeket egymás után szokták szappanozni majd öblíteni (szóval a kéz ebben az esetben előbb a fenéknél volt), vagy pedig külön-külön, azaz pénisznél szappan+öblítés, aztán fenéknél szappan+öblítés? A higiénia miatt talán jobb a külön-külön módszer.


Tudom, ciki, hogy ilyet kérdezek, de lány vagyok és nem tudom, hogy szokták a fiúk.


2020. máj. 5. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak ugyanúgy zuthanoznak, mint a nök.

A nöknek is van nemiszerve meg feneke, de el nem tudom képzeni, hogy a fenékmosás után külön elöször még kezet mos valaki a folytatás elött.

Ha megmostad magad, akkor az a testrész tiszta, nem kell külön kezelni. Másrészt meg nem a nemiszerv-fenék a a legpiszkosabb testrészed!

2020. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nőknél megvan a fertőzés veszélye, ha a fenék után elöl mossák magukat, de szerintem férfiaknál sem a legjobb így.
2020. máj. 5. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
NEM mosakodáskor leheet fertözésveszély, hanem WC-használat után. Zuhanyzáskor, fürdéskor teljesen mindegy a sorend!
2020. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az lehet, amúgy a kézmosásnál nem feltétlenül szappanos kézmosásra gondoltam, csak vízzel.
2020. máj. 5. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesen vagy ennyire butácska?
2020. máj. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!