Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem a szempillámat?

Hogyan növesszem a szempillámat?

Figyelt kérdés
Hosszú,göndö, fekete szempillám van aminek nagyon örülök,de mindenki szempillaspirlát hord nekem viszont az összestől csúnyán begyulladt a szemem, ezért nem használok. Viszont szeretnék olyan hatású szempillák, mintha ki lenne festve. Milyen módszereket ajánlotok a szempillanövesztéshez? (Azt hallottam, hogy a növényi olajok segítenek főképp a ricinusolaj, de az sajnos nekünk nincs itthon.(ha csak az jó akkor vehetünk) Az extraszűz olivaolaj is jó? ) 16l

#ricinusolaj #szempilla #olívaolaj #szempillanövesztéshez
2020. máj. 8. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiprobalhatod az olivat, de a ricinus a legjobb viszont azzal is vigyázni kell mert attól is begyulladhat a szem, ahogy bármelyik másik olajtol. Gyógyszertárban 200 Ft amúgy.

Hypoallergen szempillaspiralt próbáltál? Isadora hypoallergenic is jó még a Bell HYPOallergenic is

2020. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a ricinus volt a jó. Kimosol egy régi sprilának a keféjét és vékony rétegben este felviszed.
2020. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A ricinus csak akkor használ, ha előtte le voltak töredezve a pilláid (pl. szempillaspiráltól), tehát nem nőnek hosszabbra, mint amennyire a genetikád szerint nőnek. Ha alapból nem fested őlet, akkor nem nagyon láthatsz változást.

Viszont ajánlom a vazelint, láttam már olyan videót, ahol valaki azt rakott a szempillájára spirál helyett (tehát olyankor, amikor elment otthonról, és ezt nem mosta le), ettől hangsúlyosabbak lettek a szempillái, vastagabbnak tűntek.

Egyébként hova akarod növeszteni, ha alapból hosszúak? Szerintem elég lenne, ha csak szempillagöndörítő használnál, már az is nagyon nagy hatást tud elérni.

2020. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!