Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elektromos borotva / villanybo...

Elektromos borotva / villanyborotva vagy hajnyíró vagy testszőrnyíró a legjobb intim területre? Ezek közül pontosan melyik típusú gép vált be?

Figyelt kérdés

Bőség zavara. Egyikre rákeresek azt olvasom megvág vagy becsíp, másiknál hogy többször kell átmenni-nem viszi jolz...stb. Egyszerűen nem találok gépet.

Én már legjobban a hajnyíró nullásra hajlok, mert abból egy Philips legalább tudom, hogy viszi is és nem is tud megvágni. Mert pont az erre kifejlesztett gépeknél (villanyborotva vagy testszőrnyíró) olvastam azt, hogy vág. Ki érti ezt? Nullás gépet ha tudtok olyat írjatok,ami a legkisebbre leviszi, illetve az összes gépnél is ilyet. Köszi!



2020. máj. 14. 19:10
A kérdező szavazást indított:
Villanyborotva
Hajnyíró
Testszőrnyíró
Bikinivonal alakító
4 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!