Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy a rövid haj gyorsab...

Igaz, hogy a rövid haj gyorsabban nő és dúsabb is lesz? L

Figyelt kérdés

Apámnak hála, vékonyszálú a hajam. Imádom a hosszú hajamat, szeretném derékig megnöveszteni, de attól már a plafonon vagyok, hogy mindeni összekeveri a vékonyszálú hajamat azzal, hogy "kopaszodok". Osztálytársnőm is ezzel hergelt jó ideig, pedig tudja, mennyire utálom.


Bármennyire is fájó lépés lenne, főleg mivel kerek a fejem, mert még fogyózok... ha levágatnám, dúsabb lenne?



2020. máj. 16. 21:57
 1/7 anonim válasza:

Hajhullásra Varga hajcseppet lehet venni. Még ha nem is hullik a hajad, de én csak ajánlani tudom. Nekem hullott a hajam súlyosan egy betegség miatt( szintén vékonyszálú, derékig érő hajam van). A hajcseppet hajmosás után beledörzsölöd a fejbőrödbe (heti 2-3 alkalom) és 1-2 hónapon belül durván sok haj fog nőni. Szerintem nagyon jó, de az ára 2500-3500 körüli. Nem tudom pontosan. Viszont a mennyiség sokáig kitart.

Akár a Varga sampont is ajánlom, de azt nem használtam, csak ismerőseim. Mindenesetre a cseppet ajánlom, ha meg szeretnéd szüntetni. Ez fix, hogy segít.

Szerintem a hajvágás nem segít a gyorsabb növésben, viszont az elvékonyodott hajat ha levágod máris dúsabb lesz a hajad.

Én nemrég 20 centit vágattam, kb a melltartóm alá ért 2 hónapja, de most kb 10 centit nőtt azóta. Én ezt a hajcseppnek tulajdonítom. Nekem bevált.

17L

2020. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ja és meg dúsítja is a hajcsepp a hajat.

Ez egy olyan olaj, hogy akár napközben is használhatod, a hajad nem zsírosítja.

2020. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan téveszme, amit gyerekként ültettek belénk. Nem lesz dúsabb.
2020. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Ismét #1 válaszolóként írnék.

A dúsabb hatás keltésében tökéletes, mivel megemeli valamennyire a hajkoronát.


Hosszútávon pedig mint említettem (1-2 hónap) a babahajak látszódnak. A személyes tapasztalatom alapján, és külső szemmel mások véleményei szerint is dúsabb, látszik az új hajak növesenek eredménye..

2020. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nem lesz dúsabb. Csak úgy érzed. Ha például derékig érő hajat levágatsz válig érőre és végig húzod rajta a kezedet tökre olyan érzés a frissen vágott haj mintha dúsabb lenne.

De nem az,csak levágták az elvékonyodott véget. Azért

2020. máj. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fodraszommal nemrég erről beszélgettünk és arra jutottunk hogy ő sem tudja :D a kislányának nagyon hosszú haja volt aztán levagata neki a vállig és dusult viszont nagyon sok férfi van rövid hajjal aki kopaszodik. A genetikatol függhet inkább ez de érdekes mert valakinek tényleg dusabbnak tűnik utána.
2020. máj. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hajszál a tövénél nem nő gyorsabban akkor sem. Viszont amíg rövid, egyrészt nem töredezik még annyira, másrészt optikailag többnek tűnik egy adott növekedés az addigi hosszához képest.

Dúsabbnak pedig azért tűnhet, mert az összes hajszál eléri a frizurád végét, nem csak egy részük.

2020. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!